Gorzów: szpital

i

Autor: SG Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie.

Gorzów: Odwiedziny w szpitalu znowu możliwe, ale tylko 15 minut

2021-07-02 16:35

Po półtora roku szpital w Gorzowie znosi zakaz odwiedzin, wprowadzony ze względu na pandemię COVID-19. Wizyty odbywać się mogą tylko po spełnieniu kilku warunków. Przede wszystkim odwiedzający musi być zdrowy, dziennie pacjent może gościć jedną osobę, która po kwadransie będzie musiały wyjść.

Ponownie można odwiedzać swoich bliskich w gorzowskim szpitalu. Chorzy i ich rodziny czekali na to 1,5 roku. Odwiedzać można od piątku (02.07) w godzinach od 15 do 18. Dziennie u pacjenta gościć może jedna osoba, ale nie dłużej niż 15 minut. Odwiedzający musi być zdrowy to znaczy bez kataru, kaszlu, bólu gardła, duszności, gorączki, biegunki, nie może też być pozbawiony węchu i smaku. Dodatkowo wymagane jest posiadanie tzw. paszportu covidowego lub ujemnego wyniku testu wykonanego nie później niż 72 godziny przed odwiedzinami. Będzie to sprawdzane przy wejściu do lecznicy.

Gorzów szpital

i

Autor: TogaH Szpital przy ulicy Dekerta.

Każdy wchodzący na teren szpitala musi zdezynfekować ręce i założyć maseczkę zasłaniającą usta i nos. Zamiar wejścia na oddział należy zgłosić pielęgniarkom. Osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni miały kontakt z osobą zakażoną koronawirusem nie mogą przyjść z wizytą do bliskich leczących się w szpitalu.

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?