gorzów szkoły dni otwarte 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Szkoły przedstawią ofertę i kierunki.

Odwiedź szkołę i sprawdź jej ofertę. Dni Otwarte w Gorzowie

2022-04-08 16:02

Absolwenci klas ósmych mają przed sobą intensywny czas. Za nim dokonają wyboru, mogą szkoły ponadpodstawowe obejrzeć i poznać wszelkie szczegóły. W sobotę (9.04) zaprezentują się cztery placówki.

W nowym roku szkolnym będzie więcej młodzieży, bo o miejsca walczyć będzie aż półtora rocznika. Najwcześniej, bo od godz. 9 na uczniów czekać będzie gorzowski Elektryk przy ul. Grobla 68. Tam mieszczą się warsztaty, które będzie można zwiedzić.

Od godz.10 drzwi otworzą II LO przy Przemysłowej i Ekonomik przy 30 Stycznia. Szkoły zaprezentują swoje osiągnięcia i kierunki kształcenia, nie zabraknie atrakcji np, cheerleaderek. Z kolei od godz. 11 będzie można się wybrać do ZSTiO przy Czereśniowej, gdzie są klasy wojskowe i piłkarskie. 

gorzów szkoły dni otwarte 2

i

Autor: Fragles/ archiwum Uczniowie Ekonomika oprowadzą przyszłych kolegów.

Po świętach wielkanocnych 23 kwietnia otworzy się kolejnych pięć szkół, a 14 maja ostatnie dwie.Harmonogram dostępny jest na stronie miasta.

W nowym roku szkolnym Gorzów spodziewa się w sumie prawie 3 tysięcy uczniów, dla których przygotował 93 oddziały. W ubiegłym do klas pierwszych poszło o 700 osób mniej.

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Jak dobrze znasz najpopularniejsze polskie filmy?

Pytanie 1 z 10
Jak ma imię główna bohaterka filmu "365 dni"?
Kadr z filmu 365 dni