Razem odNowa

i

Autor: AKPA Razem odNowa - nowy program TVN-u.

SHOW

Odeszła z dziećmi do innego. Czy uda się uratować związek po zdradzie? Para ze Słubic w programie "Razem odNowa"

2024-01-12 14:30

Monika i Patryk to kolejni bohaterowie nowego programu stacji TVN pt. "Razem odNowa". Para pochodząca z woj. lubuskiego, a dokładniej ze Słubic, pod okiem Ewy Chodakowskiej i Joanny Krupy spróbuje odbudować swój związek. Czy im się uda? Przekonamy się już niebawem.

"Razem odNowa" - nowe, telewizyjne show

"Razem odNowa" to nowy program telewizyjny emitowany przez stację TVN od 3. stycznia tego roku. Głównymi bohaterami są pary, które zaniedbały swoją relację, zdrowie, kondycję i straciły wzajemne pożądanie i "ogień", który powinien towarzyszyć partnerom.

Przez osiem tygodni uczestnicy pracują nad sobą i nad swoim związkiem pod czujnym okiem Ewy Chodakowskiej, najpopularniejszej trenerki w Polsce, oraz Joanny Krupy, modelki, jurorki i prezenterki. Wszystko po to, by na nowo rozpalić między sobą uczucie. Czy im się uda?

Monika i Patryk ze Słubic bohaterami nowego show

Jedną z par, która zdecydowała się powalczyć o swój związek są Monika i Patryk Wojgieniec. Przed nimi niełatwe zadanie, ponieważ muszą sią zmierzyć... ze zdradą, której dopuściła się Monika. Wszystko między innymi przez problemy łóżkowe, ponieważ Monika szukała większych wyzwań, eksperymentów i doświadczeń.

Gdy kobieta odeszła z dziećmi do innego mężczyzny wydawało się, że już nie nie jest w stanie uratować ich związku. Jednak na kilka miesięcy przed programem małżeństwo postanowiło dać sobie jeszcze jedną szansę.

Czeka ich sporo pracy, ponieważ oprócz problemów emocjonalnych para zmaga się także z poważnymi problemami natury fizycznej: Monika ma nadwagę, a Patryk zmaga się z otyłością pierwszego stopnia - dlatego pomoc Ewy Chodakowskiej może się okazać bezcenna!

Małżeństwo pracuje nad relacją

W trakcie programu zarówno Monika jak i Patryk podjęli wiele działań mających na celu odbudowanie wzajemnej relacji. Para udała się do psychologa w Gorzowie, spędzili czas w SPA w Ośnie Lubuskim i wzięli udział w obozach treningowych.

Czy ostatecznie odnowią przysięgę małżeńską? Czy uda im się odnowa zapałać do siebie uczuciem? Wszystkiego dowiecie się w programie "Razem odNowa" emitowanym przez stację TVN w środy o godzinie 21:35.

Razem odNowa - nowe reality show w TVN

Sonda
Lubisz programy reality show?
Kto rozbił małżeństwo Tyszkiewicz i Wajdy? Historia z Koprem