gorzów słowianka basen

i

Autor: archiwum redakcji Podczas wakacji aktywny czas na Słowiance.

Od 5 do 100 lat. Letnia Szkoła Pływania na gorzowskiej Słowiance

2021-07-06 16:21

Zamiast półkolonii centrum sportowo-rehabilitacyjne przygotowało nieco inną propozycję na wakacje. Skorzystać z niej mogą wszyscy miłośnicy kąpieli. Są pojedyncze zajęcia oraz w pakietach.

Zgodnie z obostrzeniami i warunkami sanepidu na Słowiance mogłyby powstać tylko trzy grupy. Jak pokazują ubiegłe lata- chętnych na wakacyjne pływanie jest zawsze więcej. Dlatego zarząd zdecydował się na taką formę zajęć.

- Kurs będzie trwał pięć dni, od poniedziałku do piątku, można też wykupić lekcje indywidualne. Tą ofertę kierujemy w zasadzie do wszystkich- od 5 roku życia do stulatka. Mamy różne grupy, uczestnikami się zajmiemy - wyjaśnia Joanna Kasprzak-Perka, prezes Słowianki.

Zajęcia są płatne i odbywają się w blokach. Przed południem popływać mogą dzieci w wieku od 7 do 15 lat, a po południu- 5-latki, młodzież oraz dorośli. Po okiem instruktorów będzie można nauczyć się pływać, do tego aqua aerobic oraz wodne animacje.

Letnia Szkoła Pływania działać będzie do 20 sierpnia. Szczegóły na stronie Słowianki. Są także darmowe godziny na basenach, ale dla dzieci do 10 roku życia. Przypomnijmy- skorzystać z nich można cztery razy w tygodniu.

Województwo lubuskie warto odwiedzić w wakacje

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?