Warciarze zagrają na stadionie przy Olimpijskiej

i

Autor: Warta Gorzów/facebook.com Warciarze zagrają na stadionie przy Olimpijskiej

O pierwsze ligowe punkty. Warta Gorzów zagra drugi mecz rozgrywek III ligi

2020-08-08 7:51

Po porażce będzie zwycięstwo? Warta Gorzów nie najlepiej zaczęła sezon. Na koncie ma przegraną w lidze z Górnikiem, a w środę (5.08) nie udało się zdobyć wojewódzkiego Pucharu Polski.

Bordowo-granatowi w sobotę (8.08)w mają szansę na pierwsze punkty w III lidze. Do Gorzowa przyjeżdża Polonia Stal Świdnica. Czy uda się zdobyć pierwsze ligowe punkty? Pomóc w tym mogą zmiany kadrowe.

Będą zmiany w składzie Warty, posłuchaj co mówi o tym Paweł Wójcik, trener gorzowian:

Przeciwnik, w pierwszej kolejce rozgrywek wznowionych po pandemicznej przerwie, przegrał swoje spotkanie. Lepszy był Ruch Chorzów. Świdniczanie podobnie jak Warta chcą wygrać, a to tylko gwarantuje emocje na boisku.

Gorzowski klub przygotowuje także atrakcje dla kibiców. Z okazji 75-lecia Warty, przed pierwszym gwizdkiem na murawie wraz z piłkarzami pojawią się także legendy klubu. Oby przyniosły szczęście gorzowskiej drużynie. Mecz na stadionie przy ulicy Olimpijskiej o godzinie 17.30.

Piłkarze Warty Gorzów podczas pierwszego sparingu

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pytanie 1 z 10
Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?