gorzów pływanie mp 3

i

Autor: materiały Słowianka Gorzów Rywalizacja była zacięta.

Nowe rekordy Polski i pobite życiówki. Jak popłynęli gorzowianie?

2022-12-12 14:06

Medale jednak nie dla gorzowskich pływaków. W weekend przez trzy dni [9-11.12] na basenie gorzowskiej Słowianki odbywały się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16. Emocji nie brakowało. Były radość i łzy.

W Gorzowie na basenie 25-,etrowym ustanowiono kilka nowych rekordów Polski. Reprezentanci gorzowskich klubów musieli obyć się bez krążków.​ Z sześcioosobowej ekipy jaką wystawiła MKP Słowianka Gorzów nikt nie zakwalifikował się do finałów A. W finale B zaprezentował się Wojciech Śnieguła, który na 200 klasykiem zajął 11 miejsce.

- Dla mnie jako trenera najważniejsze jest to, aby zawodnicy robili progresy czyli tak zwane życiówki i robią, więc jestem zadowolony. Nie wszystko na raz, rozwijają się tak jak powinni. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym występem na Mistrzostwach Polski będzie jeszcze lepiej - podsumował Artur Łopaciński, trener MKP Słowianka Gorzów.

gorzów pływanie MP 2

i

Autor: Fragles Medale trafiły do najlepszych.

Były to pierwsze od dwóch lat zawody rangi Mistrzostw Polski zorganizowane na Słowiance. Wzięło w nich udział 360 zawodników i zawodniczek ze 100 klubów.

Powrót reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w Katarze

Polecany artykuł:

Wyjazdowa wygrana Stali Gorzów

QUIZ. Młodzieżowe Słowo Roku 2022! Poniżej 12/20 nawet nie podchodź do nastolatków

Pytanie 1 z 20
BAZA