ŻUŻEL

Nowa podprowadzająca Stali Gorzów opowiedziała nam o swoich pasjach. Poznajcie Martynę Karpińską!

2024-01-23 13:02

Martyna Karpińska nie tak dawno została wybrana nową podprowadzającą ebut.pl Stali Gorzów. W sierpniu skończy dopiero 18-lat a już jest na salonach. Martyna opowiedziała nam o emocjach związanych z castingiem oraz o tym, co robi na co dzień i dlaczego zakochała się w żużlu.

Żużel w rodzinie Martynie Karpińskiej zapoczątkował jej dziadek, który oglądał mecze w telewizji. Tym zaciekawił Martynę, która razem ze swoją szkołą pojawiła się na stadionie, a w sezonie 2024 będzie także podprowadzającą.

Od bardzo dawna interesuje się żużlem, więc jak tylko zobaczyłam, że odbędzie się casting, wiedziałam, że chcę spróbować swoich sił. Ja ogólnie mam coś takiego, że lubię probować nowych rzeczy. Nawet znajomi podsyłali mi informacje o castingu i bardzo mi kibicowali! - mówi nam Martyna Karpińska, nowa "Stal Girl".

Jak sama mówi, dostanie się do grona podprowadzających Stali Gorzów było jej marzeniem i bardzo się cieszy, że odważyła się uczestniczyć w tym wydarzeniu. Jak się jej podoba w stalowym gronie?

Wystrzałowe zdjęcia nowej podprowadzającej Stali Gorzów. Jak wygląda Martyna Karpińska? Zobaczcie na te poniższe zdjęcia!

Na razie brałam udział w meczu piłki ręcznej i jarmarku bożonarodzeniowym, więc nie mam dużego doświadczenia, ale mogę powiedzieć, że bardzo mi się podoba. Dziewczyny są super, a atmosfera która panuje na wydarzeniach Stali Gorzów sprawia, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać mojego debiutu na stadionie! - odpowiedziała.

Martyna Karpińska, podobnie jak reszta dziewczyn, ze "Stal Girls" będzie miała konkretne zadania podczas sezonu żużlowego. To nie tylko podprowadzanie żużlowców pod taśmą, ale uczestniczenie w różnych akcjach marketingowych i promocyjnych w trakcie meczu.

Zdecydowanie największym atutem naszej rozmówczyni jest uśmiech, co sama zainteresowana doskonale wie. To właśnie ta cecha jest bardzo ważna w kontekście piękniejszej strony Stali Gorzów.

Myślę że najbardziej cenię w sobie to, że jestem bardzo pozytywna i otwarta. Często słyszę, że dużo się uśmiecham i poprawiam innym humor. Jestem też kreatywna i myślę że mam zdolność do radzenia sobie w trudnych sytuacjach – mówi nam o sobie Martyna Karpińska.

Żużlem interesuje się odkąd pamiętam. Zaczęło się od mojego dziadka, który oglądał żużel w telewizji, zaglądałam wtedy w telewizor i zastanawiałam się gdzie oni tak jadą. Potem zaczęłam chodzić na mecze ze szkołą i do teraz oglądam każdy mecz. Na co dzień jestem uczennicą trzeciej klasy liceum i robię dużo ciekawych rzeczy. Prowadzę drużynę harcerską w Gorzowie, jeżdżę motocyklem, tańczę i gram na gitarze. Uwielbiam też podróżować – opowiada.

Które miejsce zajmie Stal Gorzów w sezonie 2024? Tak typuje nowa podprowadzająca

Poprosiliśmy Martynę o wytypowanie miejsca Stali Gorzów w sezonie 2024. Odpowiedź może zaskoczyć! - Powinnam powiedzieć, że pierwsze! - śmieje się. - Myślę, że na mistrzostwo Polski nie ma co liczyć, ale do półfinałów dostaniemy się na pewno – typuje nowa podprowadzająca Stali Gorzów.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Które miejsce zajmie ebut.pl Stal Gorzów w sezonie 2024?