lody w gorzowie

Nowa lodziarnia w Gorzowie. Rzemieślnicze arcydzieła dostępne pod NoVa Park!

2024-06-04 16:13

Wielkimi krokami zbliżamy się tegorocznego lata. To przede wszystkim czas dla właścicieli przeróżnych kawiarni i punktów z rzemieślniczymi lodami. Niektórzy z nich otworzyli się tuż przed sezonem i to w bardzo popularnym miejscu.

Punktów z lodami rzemieślniczymi w Gorzowie jest mnóstwo. W centrum co najmniej są takie dwa, a teraz powstał trzeci. Lodowy FoodTruck otworzył się dla klientów kilka dni temu i już zbiera dużo pozytywnych recenzji. Sami sprawdziliśmy, czy warto!

Gdzie znajdują się rzemieślnicze lody z foodtrucka "Słodko Słodko"?

Budka "Słodko Słodko" z rzemieślniczymi lodami otworzyła się tuż obok "Kraftowego Kebabu" przed tylnym wejściem do galerii Nova Park (naprzeciwko wjazdu i wyjazdu z parkingu galerii). Biało-różowy kolor rzuca się w oczy z daleka i nic dziwnego, że gorzowianie chętnie zachodzą po słodki smakołyk.

Właścicielami lodowego footrucka są ci sami, co "Kraftowego Kebabu". Uznali, że można połączyć w w porze obiadowej zarówno obiad w postaci kebabu, jak i deser w postaci rzemieślniczych lodów.

W budce dostępnych jest 10 smaków. Jest popularny słony karmek, ale także wariacja w postacji śmietanki mleczka w tubce. Nie brakuje także smaku oreo, czy sorbetów mango, czy truskawkowego. W naszej galerii zdjęć znajdziecie spis wszystkich smaków łącznie z cenami!

Ile trzeba zapłacić za rzemieślnicze lody w "Słodko Słodko"?

Ceny są bardzo przystępne. Za jedną porcję rzemieślniczych lodów trzeba zapłacić 8 zł. Za podwójną zaś 12 zł, a potrójną 15 zł.

Właściciele przyznają wprost, że interes kręci im się od samego początku. Ludzie robiący zakupy w Nova Park często zachodzą do nich po porcję lodów zwłaszcza, gdy na dworze jest gorąco, a przecież lato dopiero za pasem!

Polacy pokochali te lody na całego! Zachwycają smakiem i sposobem wykonania
Sonda
Czy w Gorzowie można zjeść dobre lody?