Gorzów: nocny szlak kulinarny

i

Autor: SG

Imprezy Gorzów

Nocny Szlak Kulinarny to nie tylko jedzenie, to też nagrody

2023-06-07 16:28

W tym roku są dwie główne nagrody, czyli rodzinne wycieczki do parku rozrywki. Żeby wygrać voucher trzeba wziąć udział w zabawie, czyli zrecenzować najlepsze danie Nocnego Szlaku Kulinarnego. W tym roku wszystko kreci się wokół szparagów.

Zjedz szparagi i wygraj wycieczkę do EnergyLandii. Nocny Szlak Kulinarny zbliża się wielkimi krokami. Gorzowianie, którzy wezmą w nim udział mogą liczyć na ciekawe nagrody. W tym roku do wygrania są dwie rodzinne wycieczki do parku rozrywki dla 4 osób wraz z noclegiem. Żeby wygrać, trzeba opisać najsmaczniejsze waszym zdaniem danie.

Zasady naszej gry są bardzo proste: wystarczy odebrać naszą kartę, odwiedzić minimum 4 lokale, kupić danie degustacyjne, odebrać pieczątkę, opisać krótko, ale kreatywnie najlepsze danie na szlaku i wrzucić wypełnioną katę do urny - mówi Daria Raniś, z urzędu miasta.

Karty i urna będą w biurze NSK na Starym Rynku. Działać będzie ono w piątek od godziny 16 do 24, a w sobotę od 13 do północy. Dodatkowymi nagrodami są 3 zestawy wypoczynkowe, każdy składający się z 4 leżaków i stoliczka. Nocny Szlak Kulinarny odbędzie się 16 i 17 czerwca.

Jak dobrze znasz polskie przeboje lat 90.? Quiz z legendarnych hitów

Pytanie 1 z 9
Z którego albumu Ich Troje pochodzi utwór Ci Wielcy?
Ich Troje - Ci wielcy