Gorzów: restauracje

i

Autor: SG

Nocny Szlak Kulinarny i 33 przystanki. Tyle lokali powalczy o tytuł Królowej Gastronomii w Gorzowie

2022-06-23 15:18

Nabór zakończony, organizatorzy zadowolenie, bo zgłosiło się zdecydowanie więcej chętnych niż rok temu. W wrześniu 33 lokale gastronomiczne spróbują przekonać gorzowian, że to u nich gotuje się najlepiej i najsmaczniej.

Będzie co jeść. Do nocnego Szlaku Kulinarnego zgłosiło się więcej lokali niż rok temu. ​Zakończył się nabór do imprezy, która odbędzie się w Gorzowie w wrześniu. Zgłosiły się 33 restauracje i kawiarnie. To o 9 lokali więcej niż rok temu. Ich listę znajdziecie na Facebooku Nocny Szlak Kulinarny. Wszystkie powalczą o tytuł Królowej Gastronomii Gorzowskiej, co wiązać się będzie z kampanią promocyjną lokalu, który zwycięży. Żeby wygrać trzeba przekonać do siebie gorzowian.

W zeszłym roku wydaliśmy 4 tys. kart do głosowania, w tym zamierzamy wydać minimum 6 tys., więc tych porcji trzeba naprawdę dużo przygotować. W ubiegłym roku rekordzista wydał 4,5 tys. porcji degustacyjnych - mówi Jacek Gumowski, dyrektor Wydział Obsługi Inwestora i Biznesu.

W tym roku kluczowym składnikiem potraw, które przygotują lokale będzie ziemniak. Nocny Szlak Kulinarny odbędzie się w nocy z 9 na 10 września.

Typowe teksty każdego ojca. Czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Dopóki mieszkasz w moim domu...