Gorzów: rowerzyści

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl Zmagania trwają cały czerwiec. Akcję wspiera m.in. Bartosz Zmarzlik.

Nocna wyprawa po Gorzowie. To ostatnia akcja w ramach Rowerowej Stolicy Polski

2022-06-30 15:16

Start o godz. 22 z Starego Rynku. Przed północą zakończenie. Gorzów zacięcie walczy o trzecie miejsce w rywalizacji o Puchar rowerowej Stolicy Polski. Być może kilometry "dokręcone" nocą pozwolą przeskoczyć Gniezno.

Trzecie miejsce o błysk szprychy. To już ostatnie godziny zmagań o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Gorzów​ w klasyfikacji ogólnej zajmuje czwartą pozycję, tuż za Gnieznem. Miasta dzieli zaledwie 30 punktów, więc jeszcze wszystko może się zmienić. Walka toczyć będzie się dziś (30.06) do godz.23.59. Żeby zwiększyć szanse Gorzowa na podium organizowana jest ostatnia impreza. Dwie godziny przed końcem zaplanowano „nocne dokręcanie”.

Przejedziemy wspólnie kilkanaście km rozpoczynając całą wycieczkę o godz. 22. Tak, żeby jeszcze przed końcem rywalizacji, która się kończy o 23:59, wszyscy mogli zakończyć treningi i dorzucić jeszcze kilometry dla naszego miasta - mówi Paweł Najdora z Rowerowego Gorzowa.

Gorzów: rowerzyści

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl

Zbiórka chętnych na Starym Rynku. Warto się zmobilizować, bo Gorzów ma jeszcze szansę wskoczyć na podium. W swojej kategorii niezagrożenie prowadzi. Osoby, które chcą się przyłączyć do rywalizacji muszą mieć rowery ze sprawnym oświetleniem. Pamiętajcie też o aplikacji Aktywne Miasta.

QUIZ. Znasz te przysłowia o lecie i wakacjach? My podajemy początek, a Ty musisz dopasować zakończenie

Pytanie 1 z 15
Kiedy lipiec daje deszcze...