Tak teraz wygląda wściekły noworodek z memów

i

Autor: instagram.com/isa_bravinha1/

GWIAZDY

Niegdyś to dziecko stało się prawdziwym memem! Jak teraz wygląda "wściekły noworodek"?

2023-08-26 12:32

Jak tylko jedno niewinne zdjęcie z sali porodowej pojawiło się publicznie, dziecko stało się memem i zdobyło światową popularność, nieświadome całej sytuacji. "Wściekły noworodek" poruszył serca internautów, a jego kwaśna mina wielokrotnie towarzyszyła zabawnym wpisom w sieci. Jak teraz wygląda bohaterka tego kultowego zdjęcia?

Tak wygląda teraz "wściekły noworodek" z memów

"Wściekłym noworodek" tak naprawdę jest Isabellą Pereirą de Jesus, która stała się sławna dzięki swojemu wściekłemu wyrazowi twarzy zaraz po narodzinach. Jej charakterystycznie zmarszczone brwi i wykrzywione usta podbiły serca internautów.

Rodzice dziewczynki tak bardzo pokochali jej grymas, że postanowili założyć konto, na którym dokumentują życie Isabelli. Tysiące internautów z zaciekawieniem śledzi, jak dziewczynka rośnie i rozwija się.

Mimo że Isabella nie wyglądała na zadowoloną ze swojego narodzenia, dzisiaj zachwyca wszystkich swoim pogodnym wyglądem. W tym roku kończy trzy lata. Jej rodzice przyznają, że chociaż ich mała jest pełna radości, którą obdarza swoich bliskich, w niej wciąż tkwi trochę tej "wściekłości". Twierdzą, że czasami, gdy jest niezadowolona - zupełnie nieświadomie - robi swoją kultową minę, która wciąż rozśmiesza internautów.

Memy o Bydgoszczy do zobaczenia na ulicach miasta
Sonda
Lubisz przeglądać memy?