Świeca

i

Autor: Arcaion / CC0 / pixabay.com

Nie żyje najstarsza fanka Stali Gorzów. Miała 91 lat. Co roku chodziła na mecze

2023-02-14 12:17

Smutne wieści z Gorzowa. Nie żyje Władysława Przezpolewska, najstarsza kibicka żużlowej Stali Gorzów, na której mecze uczęszczała przez kilkadziesiąt lat! Zmarła w wieku 91 lat.

Nie żyje najstarsza fanka Stali Gorzów. Miałą 91 lat

O śmierci pani Władysławy, poinformowała jej córka Agnieszka na facebooku. Była to najstarsza fanka gorzowskich żużlowców. Od lat uczęszczała na mecze Stali Gorzów.

W 2021 roku obchodziła swoje 90. urodziny. Z tej okazji prezes Marek Grzyb postanowił wręczyć pani Władysławie bukiet kwiatów i gadżety gorzowskiej drużyny. - Zaniemówiłam, wystraszyłam się. Idzie jakiś pan z pięknymi kwiatami i tak sobie pomyślałam „gdzie on idzie”. Nie wiedziałam, co powiedzieć, wielkie zaskoczenie. Jak kibice wstali i zaczęli śpiewać sto lat to już wiedziałam, co się dzieje. Ogromne wzruszenie. To były niezapomniane chwile – mówiła wówczas portalowi EchoGorzowa.pl.

Pogrzeb Władysławy Przezpolewskiej odbędzie się o godzinie 11:45 w Kaplicy Gorzowskiego Domu Pogrzebowego przy ul. Żwirowej 23C. Pogrzeb zostanie poprzedzony Mszą Świętą.

Sonda
Czy kibicujesz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze?