Nie żyje Bogusław Nowak, legenda Stali Gorzów

i

Autor: facebook.com/stalgorzow1947 / Pixabay

żużel

Nie żyje legenda Stali Gorzów. Zmarł Bogusław Nowak. Klub w żałobie

2024-07-10 15:52

Środowego popołudnia dotarła do nas smutna informacja. Nie żyje Bogusław Nowak, były zawodnik, trener i legenda Stali Gorzów. Miał 72 lata.

Bogusław Nowak, to istna legenda Stali Gorzów. To on wychowywał najlepszych polskich zawodników urodzonych w Gorzowie i okolicach. Był między innymi pierwszym trenerem Bartosza Zmarzlika, który teraz jest najlepszym zawodnikiem na świecie.

Nowak angażował się w wiele żużlowych i nie tylko sprawach związanych ze sportem. Praktycznie co tydzień był na stadionie im. Edwarda Jancarza, gdzie podziwiał zawodników. Był także ekspertem w ogólnopolskich mediach. Z jego zdaniem zgadzało się wielu zawodników i nie tylko.

Brak nam słów. Dotarła do nas bardzo smutna informacja. Dziś odeszła nasza WIELKA legenda, Bogusław Nowak. Wspaniały żużlowiec, niesamowity człowiek i trener wielu wychowanków Stali Gorzów. Był wzorem dla wielu z nas. Zarząd oraz pracownicy KS Stal Gorzów pragną złożyć rodzinie i przyjaciołom szczere wyrazy współczucia. Cześć Jego Pamięci! - napisała Stal Gorzów w mediach społecznościowych.