Kostrzyn PolandRock

i

Autor: de.wikipedia.org

Nie w Kostrzynie, a w internecie kilkadziesiąt KONCERTÓW!

2020-07-29 21:16

Najpiękniejsza Domówka Świata rusza w czwartkowy poranek (30.07) i potrwa trzy dni. Wszystko dziać się będzie na specjalnie stworzonej scenie w studio. Zespoły zagrają na żywo online.

To będzie 70 godzin muzyki non top. Normalnie, gdyby nie epidemia koronawirusa, w Kostrzynie pole namiotowe pękałoby w szwach, a kilkadziesiąt tysięcy osób czekałoby na koncerty. Teraz fani czekają, ale w... internecie. Pol'and'Rock Festival do zobaczenia na całym świecie.

Transmisja odbywać się będzie ze specjalnego i kolorowego studia, wizualnie podobnego do festiwalowej sceny. Tradycji stanie się zadość  i jak co roku start odgwiżdże zawiadowca Roman Polański. Wtedy ruszy granie. Wystąpią między innymi: Raz Dwa Trzy, Big Cyc, Enej, Acid Drinkers, Renata Przemyk, Dr Misio, Majka Jeżowska. Elektryczne Gitary czy Ania Rusowicz.

Festiwal nie może obejść się bez Akademii Sztuk Przepięknych i gości takich jak m.in. Joanna Kulig, bracia Sekielscy, Wojciech Mann i Janusz Gajos. Domówka już w czwartkowy poranek na You Tube, Facebook'u i w wybranych aplikacjach. Zabawa potrwa do niedzielnego poranka (2.08). Szczegóły na stronie wydarzenia.

Zwiedzanie Torunia powinniśmy rozpocząć w sercu miasta

Ennio Morricone, John Williams, a może Vangelis - kto jest najlepszym kompozytorem muzyki filmowej? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Który z kompozytorów jest znany ze współpracy z reżyserem Sergiem Leonem?