GWIAZDY

Nazwali ją drugą Natalią Janoszek! Piękna dziennikarka Weronika Woszczek pracuje w "Kanale Zero" Krzysztofa Stanowskiego

2024-06-06 8:38

Z początkiem lutego na Youtube startuje "Kanał Zero", gdzie właścicielem jest Krzysztof Stanowski. 23 stycznia na kanale został opublikowany materiał zza kulis powstawania projektu. Czujni obserwatorzy wychwycili osobę Weroniki Woszczek, która jest kojarzona przede wszystkim z pracy u... Sylwestra Wardęgi na kanale "Wspaniałe wywiady".

Weronika Woszczek zyskała ogromną popularność za sprawą rozmów z zawodnikami gal freak-fightowych. Internauci od razu ją pokochali i wróżą jej ogromny sukces influencerskim, ale też dziennikarskim w świecie. Młoda, zawsze uśmiechnięta, przygotowana do pracy i piękna dziewczyna, została zaproszona do współpracy przez Sylwestra Wardęgę – pisał pod koniec 2022 roku Rafal Wróblewski na łamach eska.pl.

Minęło jednak kilka miesięcy i po współpracy z Wardęgą nie było już ślady, bo kanał "Wspaniałe wywiady" przestał publikować materiały. Woszczek musiała znaleźć nowy plan na siebie. Z zawodu jest natomiast front-end developerem, PM-em - managerem projektów webowych i e-commerce’owych, ale cały czas jej celem było dziennikarstwo.

Urosło to do takiego stopnia, że kobieta założyła swój kanał na Youtube, gdzie prowadziła wywiady z interesującymi osobami. Co ciekawe, jednym z nich był właśnie Krzysztof Stanowski, który zatrudnił Woszczek w "Kanale Zero". Materiały Weroniki Woszczek możecie zobaczyć TUTAJ.

Niewątpliwie Weronikę Woszczek można nazwać dziennikarką z wieloma pasjami. Gra na skrzypcach od ponad 20 lat, a dodatkowo interesuje się pole dance, a także podróżami, czym chwali się na swoim instagramie. Jej konto obserwuje ponad 100 tys. osób. Zdjęcia Weroniki Woszczek możecie zobaczyć poniżej. Uwierzcie, że naprawdę warto!

Teraz swoją karierę będzie kontynuowała w "Kanale Zero" Krzysztofa Stanowskiego. Na razie nie wiadomo, czym dokładnie będzie zajmowała się w nowym miejscu pracy, ale patrząc na jej warsztat, to będą to bardzo ciekawe materiały.

CAŁA PRAWDA o STANOWSKIM [JAŚ KAPELA]
Sonda
Czy będziesz ogladał/a Kanał Zero?
Listen on Spreaker.