modernizacja

Na koniec prac tego skrzyżowania czeka wielu kierowców. Kiedy zostanie oddane do użytku?

2024-06-13 13:25

Od 23 maja 2023 roku trwają prace na skrzyżowaniu ulic Słowiańskiej ze Żwirową. Od tego czasu kierowcy mają utrudnione zadanie, bo przejazd w tym miejscu nie należy do najłatwiejszych. Sprawdziliśmy, jak wygląda przebieg prac w tym miejscu nieco ponad rok od rozpoczęcia inwestycji.

Choć niedawno kierowcy wracający od strony Słowianki mogą skręcić w ul. Żwirową, to i tak jest to spore utrudnienie. Na skrzyżowaniu Słowiańskiej ze Żwirową i Roosvelta trzeba się mieć na baczności, bo nigdy nie wiadomo, co się w danej chwili wydarzy. Niektórzy kierowcy nadal jeżdżą na pamięć, a to nie pomaga w poprawnym przejeździe w tym miejscu.

Poślizgu nie będzie. Skrzyżowanie będzie skończone w terminie!

Na szczęście dla kierowców, wspomniane skrzyżowanie będzie gotowe w terminie, czyli do połowy września 2024. Termin oddania skrzyżowania do użytku jest taki sam, jak w przypadku ronda na Słowiańskiej w okolicach basenu Słowianka.

Quiz. Jak dobrze znasz znaki drogowe? Jesteś dobry kierowcą?

Pytanie 1 z 12
Ten znak oznacza, że obowiązuje:
Quiz. Jak dobrze znasz znaki drogowe? Jesteś dobry kierowcą?

Jakie nowości czekają dla mieszkańców? Powstał już przystanek od strony zjazdu ze Żwirowej. Możecie zobaczyć go na naszych zdjęciach. Jest to świetne udogodnienie dla tych, którzy wracają z cmentarza i będą chcieli przesiąść się do tramwaju, którego przystanek znajduje się około 150-200 m dalej.

Rozkopią wyremontowane rondo Daszyńskiego. Wcześniej 5 lat budowali tam metro
Sonda
Czy wyczekujesz już końca prac na Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie?