gorzów wartonia dr Motte

i

Autor: facebook.com/DrMotteOfficial Dr Motte zagra w sobotę.

Koncerty

Muzyka elektroniczna i techno zagoszczą w gorzowskiej Wartowni

2023-07-13 13:53

Kolejny muzyczny weekend w Gorzowie nad Wartą rozpocznie raper O.S.T.R- wystąpi w piątkowy wieczór [14.07]. Z kolei w sobotę [15.07] wybuchowy męsko-żeński duet. Oprócz upalnej aury szykują się gorące rytmy.

Za sterami Wartowni pojawi się Dr Motte czyli pomysłodawca oraz inicjator Love Parade. Ukształtował i zmienił scenę muzyki elektronicznej, jest jej wizjonerem na całym świecie. Zabierze publiczność w ekscytującą podróż.Tej nocy wystąpi także Carla Roca - legendarna polska techno DJ'ka. To będzie jej debiut.

- Carla jest bardzo popularną didżejką w Polsce, występowała wielokrotnie na Euforii Dźwięku. Jednak na Wartowni pojawi się pierwszy raz. Ucieszyła się na nasze zaproszenie zwłaszcza z Dr Motte - mówi Paweł Kopala, współorganizator Wartowni.

gorzów wartownia Carla

i

Autor: facebook.com/djCarlaRoca Polska didżejka uwielbia techno.

Całość uzupełni gorzowska reprezentacja: Java i EQ. Tradycyjnie granie startuje o godz. 19 na błoniach przy Fabrycznej. O godz. 23 pojawi się Dr Motte, a o 00.30 Carla Roca. Wstęp jest wolny.

Niedziela [16.07] za to rekreacyjno-artystyczna. Odbędzie się joga, w ruch pójdą relaksacyjne misy i gongi oraz dziecięca wyobraźnia.

Alan Walker i Zak Abel z hitem lata 2023! Posłuchajcie przedpremierowo "Endless Summer"!

Czyja to piosenka? Trudny quiz dla fanów muzyki lat 90.!

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewa "Livin’ La Vida Loca"?