IMPREZY

Mrozu przyciągnął tłumy! Rozpoczął się cykl letnich koncertów w ramach akcji Dobry Wieczór Gorzów

2023-06-19 10:51

Setki osób wzięły udział w koncercie Mroza, który zainaugurował rozpoczęcie miejskich, letnich imprez. Przez ponad dwa miesiące, co weekend, w Gorzowie odbywać się będą różnego rodzaju wydarzania. Pierwsze koncerty już za nami! Jakie jeszcze atrakcje czekają na mieszkańców?

Mrozu w Gorzowie - to była impreza!

To pierwszy od ponad siedmiu lat koncert artysty w Gorzowie. Mrozu, a właściwie Łukasz Mróz, to polski piosenkarz, autor tekstów, kompozytor i producent muzyczny. W niedzielę (18.06) wystąpił na gorzowskiej scenie dając prawdziwe show!

Mimo, że koncert rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem to artysta bez problemu poderwał do zabawy wszystkich zgromadzonych na Starym Rynku mieszkańców. Ten występ był jednocześnie oficjalnym rozpoczęciem miejskich koncertów w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Oficjalnym, bo pierwsze koncerty odbyły się wcześniej, tj. w piątek i w sobotę. Wtedy na scenie wystąpiły Ania Rusowicz i Natalia Przybysz. A to nie koniec, bo imprezy dopiero się rozkręcają!

Dobry Wieczór Gorzów - cykl imprez, koncertów i spotkań

Dobry Wieczór Gorzów to cykl wydarzeń, które odbywają się w okresie letnim. Rozpoczęły się 16. czerwca i potrwają do 3. września. Regularnie w każdy weekend, na scenie zlokalizowanej na Starym Rynku, organizowane będą różnego rodzaju imprezy, głównie koncerty, ale nie zabraknie też m.in. spektakli i występów lokalnych artystów.

Po Mrozie czas na świętowanie 30-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W ramach obchodów w najbliższą sobotę (24.06) wystąpi Gorzów Wind Quintet. A wcześniej, bo w piątek, ruszają wielkie imprezy na Wartowni! Tam DJ Hell & Milkwish (23.06 g. 19:00) i Wally Lopez & Duss (24.06 g.19:00).

Sonda
Wybierasz się na letnie koncerty w mieście?
Natasza Urbańska objada się przed koncertem w Opolu