MISS POLONIA

Miss Polonia szczerze o swoich kompleksach. Wymowne słowa najpiękniejszej Polki

2023-08-07 12:37

Ewa Jakubiec w tym roku została Miss Polonia. 27-latka w dużym wywiadzie dla portalu o2.pl opowiedziała o tym, co dzieje się w jej życiu w tej chwili. Nie zabrakło także pytań o jej prywatną sferę. Polka opowiedziała o swoich kompleksach, z którymi borykała się jeszcze kilka lat temu.

30 czerwca oficjalnie Ewa Jakubiec została Miss Polonia 2023. Od tamtej pory cały czas jest na salonach. Nie ma się też czemu dziwić, skoro została wybrana najpiękniejszą kobietą w Polsce.

Przez obowiązki związane z Miss Polonia, Jakubiec nie ma czasu na spełnianie się w swojej pracy, czyli w klinice medycyny estetycznej.

- Na razie jest mnie troszkę mniej w pracy, ale mimo wszystko nie chciałabym rezygnować z mojej pracy zawodowej, która sprawia mi naprawdę dużą satysfakcję. Zajmuję się transplantacją włosów, pracuję we wrocławskiej klinice już kilka lat, nie chciałabym porzucić moich pacjentów. Jeśli mam chwilę, to wracam do Wrocławia, starając łączyć się obowiązki Miss Polonii z pracą pielęgniarki oraz studiami - powiedziała Miss Polonia 2023 dla portalu o2.pl.

Czym zawodowo zajmuje się Miss Polonia 2023, Ewa Jakubiec?

- Zajmuję się leczeniem łysienia androgenowego i wiem, że bardzo ważne jest to, jak pacjenci postrzegają samych siebie. Wiem, jak bardzo ten problem wpływa na ich życie prywatne i zawodowe. Nie mam nic przeciwko zabiegom medycyny estetycznej. Jeśli pozwalają one komuś poczuć się pięknie i dobrze w swoim ciele, to powinien je robić - mówi dla o2.pl.

Co jest trudniejsze? Bycie miss czy bycie pielęgniarką? Szczera odpowiedź Polki

- Wydaje mi się, że mimo wszystko bycie pielęgniarką. Jest to naprawdę trudny zawód, bardzo odpowiedzialny. Jest to praca z drugim człowiekiem, dba się o jego zdrowie, w niektórych przypadkach walczy o to zdrowie i życie. Mimo wszystko ten zawód sprawia bardzo dużo satysfakcji - wyznała.

Ewa Jakubiec odsłoniła nieco prywaty i przyznała, że kilka lat temu miała kompleksy. O co konkretnie chodziło?

- Kiedy byłam nastolatką, to jak u każdej dorastającej dziewczyny moja cera nie była idealna. Trądzik był moim największym kompleksem. Ten czas po prostu musiał minąć, ja musiałam się nauczyć dobrych nawyków pielęgnacyjnych skóry, już nie mam z tym problemów - podkreśliła i jednocześnie zaznaczyła, że jej mama była największym wsparciem w trudnych momentach

- Tłumaczyła mi wiele rzeczy, mówiła, że "ty musisz się dobrze czuć we własnym ciele". Takie wsparcie od osób najbliższych jest też bardzo ważne - dodała na łamach o2.pl.

Miss Polonia 2023 Ewa Jakubiec o transpłciowej Miss Holandii. Padły mocne słowa
Sonda
Będziesz oglądać finał Miss Polski 2024?