Gorzów Centrum

i

Autor: pci

Miasto

Miejskie wydarzenia zakłócą ruch drogowy w weekend. Wiemy, co dokładnie się wydarzy

2023-04-21 11:59

W najbliższych dniach kierowców i mieszkańców czekają spore utrudnienia związane z miejskimi wydarzeniami, które mają miejsce zarówno w sobotę, jak i poniedziałek. Sprawdźcie co się wydarzy.

Utrudnienia w Gorzowie. Dlaczego?

22 kwietnia br. (sobota) w godzinach 10:00 - 11:00 odbędzie się przejazd rowerzystów pn. Eco-Masa Rowerowa. Trasa przejazdu została zaplanowana następującymi ulicami: start w Parku Górczyńskim, ul. gen. L. Okulickiego, Kombatantów, Szarych Szeregów, J. Dekerta, ks. A. Czartoryskiego, marsz. J. Piłsudskiego, ks. W. Andrzejewskiego, Mieszka I, Bolesława Chrobrego (deptak), Most Staromiejski, Grobla, Woskowa i meta na placu targowym GRH. Podczas przejazdu przewidywane są okresowe wstrzymania ruchu drogowego powodujące utrudnienia w punktualnej realizacji rozkładu jazdy linii autobusowych i tramwajowych kursujących wyżej wymienionymi ulicami.

24 kwietnia br. (poniedziałek) w godzinach 10:00 - 12:30 odbędzie się przemarsz Korowodu Wrażliwości. Przemarsz został zaplanowany następującą trasa: start na placu Staromiejskim, dalej ulicami: gen. Wł. Sikorskiego, Bolesława Chrobrego (deptak), 30 Stycznia, M. Drzymały do Amfiteatru. Podczas przemarszu przewidywane są okresowe wstrzymania ruchu drogowego powodujące utrudnienia w punktualnej realizacji rozkładu jazdy linii autobusowych i tramwajowych kursujących wyżej wymienionymi ulicami.

Od 24 kwietnia 2023 r. (poniedziałek) od godziny 4:45 do odwołania z powodu zamknięcia dla ruchu ulicy Kosynierów Gdyńskich na odcinku od ul. 30 Stycznia do ronda Kosynierów Gdyńskich zostaną zmienione trasy linii autobusowych nr 100, 101, 104, 111, 124, 134, 136 i 511 w kierunku śródmieścia, które od skrzyżowania ulic Kosynierów Gdyńskich i E. Borowskiego pojadą ulicami: E. Borowskiego, Armii Polskiej, Wł. Łokietka i od ronda Kosynierów Gdyńskich powrócą na stałe trasy. Nocna linia autobusowa nr 510 od skrzyżowania ulic E. Borowskiego i Armii Polskiej pojedzie ulicami: Armii Polskiej, Wł. Łokietka i od ronda Kosynierów Gdyńskich powróci na stałą trasę.

W czasie funkcjonowania objazdu zawieszony zostanie przystanek Rondo Kosynierów Gdyńskich oraz zostanie uruchomiony przystanek tymczasowy przy ul. Armii Polskiej na odcinku pomiędzy ulicami 30 Stycznia i Wł. Łokietka w rejonie posesji nr 14 i 15. (Trasa objazdu na planie w załączeniu). Trasy jazdy w kierunkach powrotnych pozostają bez zmian.

Ścieżka rowerowa nagle ślepo się urywa. Bubel po otwarciu metra na Bemowie?
Sonda
Czy bierzesz udział w miejskich wydarzeniach w Gorzowie?