Metamorfoza syna Joanny Racewicz. Tak teraz wygląda!

i

Autor: AKPA / instagram.com/joannaracewicz/

METAMORFOZA

Metamorfoza syna Joanny Racewicz. Tak teraz wygląda jej oczko w głowie

2023-09-12 14:58

Joanna Racewicz aktywnie uczestniczy w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami na różnorodne tematy i czasami publikuje bardziej osobiste zdjęcia. Jest dumna mamą syna Igora, który niedawno skończył 15 lat. Chociaż często wrzuca na Instagram zdjęcia z synem, starannie chroni jego prywatność, unikając pokazywania jego twarzy w sieci. Niemniej jednak czasami robi wyjątki.

Ostatnio Racewicz zdecydowała się ponownie pokazać światu swojego syna. W poniedziałek podzieliła się nagraniem, na którym Igor odwiedza salon fryzjerski, być może zmieniając swoją fryzurę. Udał się do fryzjera gwiazd, Leszka Czajki. Na opublikowanym przez dziennikarkę nagraniu można zobaczyć, jak fryzjer i jego asystentka pracują nad nową fryzurą syna Racewicz, starannie przycinając jego włosy.

Racewicz również nie zapomniała pokazać efektów pracy znanego fryzjera. W nagraniu, które udostępniła, można zobaczyć 15-letniego Igora pozującego z Leszkiem Czajką. Dziennikarka i jej syn również zrobili pamiątkowe zdjęcie z fryzjerem gwiazd.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Joanny Racewicz. Wygląda przepięknie!

W podpisie do swojego najnowszego posta Racewicz wyraziła, że zarówno jej syna, jak i sławnego fryzjera, uważa za przyjaciół. Oboje są lojalni, szczerzy, oddani i szlachetni, co sprawia, że czuje się szczęściarą, mając ich w swoim życiu. Dodała, że przyjaźń może przybierać wiele różnych form, o czym świadczą ich relacje, które są pielęgnowane i nie zawierają fałszu.

Warto także zaznaczyć, że Racewicz podziękowała za zgodą syna na opublikowanie zdjęcia w sieci i wyraziła wdzięczność fryzjerowi za nową fryzurę Igora. Kilka dni temu sama przeszła metamorfozę, znacząco skracając swoje blond włosy.

Joanna Racewicz o swoich uczuciach, kiedy rozmawiała z uciekającymi przed wojną Ukraińcami: „Nie sposób było zachować zimną krew”
Sonda
Śledzisz karierę Joanny Racewicz?
Listen on Spreaker.