Zalany tor w Gorzowie podczas pierwszego podejścia Stal - GKM

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

żużel

Mecz Stali Gorzów z GKM-em Grudziądz się nie odbędzie?! Organizatorzy nerwowo spoglądają w niebo

2024-05-28 11:48

Na dziś na godzinę 18:00 zaplanowany jest zaległy mecz 5. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy ebut.pl Stalą Gorzów, a Zooleszcz GKM-em Grudziądz. W pierwszym terminie nie udało się pojechać ze względu na padający deszcz. W drugim może być podobnie!

Od kilku dni prognozy pogody dla Gorzowa są bardzo słabe. Padający deszcz, a do tego wiatr i czarne chmury. Tak prognozowali synpotycy dla naszego miasta i ich obawy się opłaciły. Padało w poniedziałek wieczorem oraz we wtorkowy poranek. Po południu ma być to samo. IMGW ostrzega o tym także w swoich komunikatach.

Stal Gorzów poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że od poniedziałku na torze leży już plandeka, która chroni nawierzchnię przed zalaniem. Bez niej, ten mecz mógłby już wczoraj być odwołany.

Zdjęcia z meczu Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów. Tak wyglądały 103. derby lubuskie w naszym obiektywie

Stal Gorzów – GKM Grudziądz. Awizowane składy

  • STAL: 9. Szymon Woźniak; 10. Oskar Fajfer; 11. Martin Vaculik; 12. Jakub Miśkowiak; 13. Anders Thomsen; 14. Oskar Paluch; 15. Jakub Stojanowski; 16. —. Trener: Stanisław Chomski.
  • GKM: 1. Max Fricke; 2. Kacper Warduliński; 3. Kacper Pludra; 4. Jaimon Lidsey; 5. Wadim Tarasienko; 6. Kacper Łobodziński; 7. Kevin Małkiewicz; 8. —. Trener: Robert Kościecha.
POLSCY ŻUŻLOWCY PO GRAND PRIX. SZYMON WOŹNIAK I DOMINIK KUBERA SZCZERZE O BŁĘDACH
Sonda
Czy Stal Gorzów wysoko wygra z Fogo Unią Leszno?