Mata znalazł nową dziewczynę?

i

Autor: AKPA / tiktok.com/@xoxo_21125

GWIAZDY

Mata pokazał NOWĄ DZIEWCZYNĘ? Artysta pojawił się na studniówce!

2024-02-06 13:59

Jeden z najpopulerniejszych raperów w Polsce w ostatnim czasie wybrał się na studniówkę. Mata, bo o nim mowa, szalał w towarzystwie Natalii Wencel, która postanowiła wrzucić do sieci zdjęcia i nagrania z artystą. Internauci szybko doszukują się w tej relacji czegoś więcej. Jak jest naprawdę?

Mimo że Mata lubi przyciągać uwagę, jednocześnie pilnuje swojej prywatności. O jego życiu poza sferą artystyczną - poza faktami dotyczącymi jego ojca prawnika - wiadomo niewiele. Dotychczas nie było również jasne, czy 23-latek spotyka się z kimś. Wszelkie informacje ograniczały się do spekulacji fanów.

Dzięki najnowszym zdjęciom, które krążą po sieci, wiemy, że obecnie w życiu muzyka pojawiła się pewna kobieta, która jest mu bardzo bliska, gdyż towarzyszyła mu podczas studniówki. Mogłoby się wydawać, że jest to kolejna sytuacja, w której Matczak, zaskakując fanki, pojawia się niespodziewanie na balu przedmaturalnym, jednakże zdjęcia same mówią za siebie.

Mata pozamiatał w Rzeszowie. Tysiące fanów śpiewało na koncercie rapera [ZDJĘCIA, WIDEO]

Zdjęcia, które opublikowała Natalia Wencel, bo tak brzmi rzekome nazwisko dziewczyny, wydają się być wyjątkowo osobiste. Dziewczyna, której profil na Instagramie śledzi już prawie 40 tysięcy osób, pokazała zdjęcia z fotobudki, na których widzimy nie tylko, jak przytula się do Maty, ale także jak obdarowują się wzajemnie buziakami.

Oprócz krytycznych uwag na temat prezencji muzyka, na TikToku pojawiło się także wiele serdecznych komentarzy, w których fani wyrażają wsparcie dla Michała i Natalii. Czy sądzicie, że niedługo Mata oficjalnie przedstawi swoją ukochaną światu?

Mata bawił się z fanką na studniówce!
Sonda
Lubisz twórczość Maty?