Gorzów: Kuratowskiej

i

Autor: street view google

Gorzów śmieci

Masz godzinę w sobotę? Przyjdź na Piaski, czas tam posprzątać

2023-03-08 15:05

Akcja rusza w samo południe. To pomysł jednej z mieszkanek, która chce, żeby jej osiedle wyglądało schludnie, a nie jak wysypisko. Pomóc może każdy, na uczestników czekać będzie drobny poczęstunek.

Wielkie sprzątanie gorzowskich Piasków. Każdy może się przyłączyć​. Akcja rozpoczyna się w sobotę (11.03) o godzinie 12. Zbiórka na skrzyżowaniu ulic Zofii Kuratowskiej i Kazimierza Wielkiego, przy garażach. Wystarczy mieć ze sobą rękawiczki. Worki na śmieci i kontenery zapewniają organizatorzy sprzątania. Pomysłodawczynią jest mieszkanka os. Piaski.

Chodzę z dziećmi na spacery. Dotarliśmy do miejsca, które bardzo mi się nie spodobało. Jest to za garażami, między Zofii Kuratowskiej i Kazimierza Wielkiego. Postanowiłam się zgłosić do koleżanki, która jest wolontariuszką w stowarzyszeniu Polska 2050 i poprosiłam o pomoc w posprzątaniu tego miejsca – mówi Anita Namysłowska.

Akcję zaplanowano na godzinę. Czas podczas sprzątania umilać będzie muzyka. Na uczestników czeka także drobny poczęstunek, będą jabłka i drożdżówki.

Przypomnijmy: sprzątanie w sobotę, o godzinie 12, zbiórka na skrzyżowaniu ulic Zofii Kuratowskiej i Kazimierza Wielkiego.

QUIZ. Dzień Kobiet. Test nie tylko dla pań. Co wiesz o kobietach i ich święcie?

Pytanie 1 z 12
Sufrażystki walczyły o...