gorzów akcja poli marwice 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Intensywne policyjne działania na S3.

Marwice: Czterech kierowców na podwójnym gazie. To była zmasowana akcja!

2023-02-13 14:11

W poniedziałkowy poranek [13.02] na trasie S3 na wysokości MOP Marwice gorzowscy policjanci wraz z Inspekcją Transportu Drogowego i Strażą Graniczną sprawdzali trzeźwość kierowców. Skontrolowano 2,5 tysiąca osób. O wynikach w artykule.

Mundurowi zatrzymali czterech kierowców, którzy kierowali po alkoholu. Trzech w organizmie miało ponad promil. Jeden z nich zdążył przejechać kilkanaście kilometrów, inny jeździł od rana.

Kierowca osobowego citroena, który miał ponad promil, wiózł autem żonę oraz dziecko. Był zaskoczony, że po kilkunastu godzinach w jego organizmie był jeszcze alkohol. Z surowymi konsekwencjami musi liczyć się także mężczyzna, który wsiadł za kierownicę bez prawa jazdy. Sprawdzenie w bazach potwierdziło, że nigdy go nie posiadał.

gorzów policja akcja marwice 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Służby mundurowe sprawdziły 2,5 tysiąca kierowców.

Wszyscy zostali przewiezieni do gorzowskiej komendy. Czeka ich postępowanie i utrata prawa jazdy. Działania na S3 to także kontrola dokumentów i stanu technicznego pojazdów. Policjanci zwracali uwagę na sposób przewożenia dzieci. Jak się okazało na drogach nadal są nieodpowiedzialni kierowcy i takie akcje są niezbędne.

Młody kierowca przeciął rondo i doprowadził do kolizji

QUIZ. Znaki zakazu w Polsce. Masz prawo jazdy? Nie skompromituj się

Pytanie 1 z 10
Co oznacza ten znak?
QUIZ. Znaki zakazu w Polsce. Masz prawo jazdy? Nie skompromituj się