Maciej Kurzajewski w towarzystwie Dody

i

Autor: AKPA / instagram.com/maciejkurzajewski

GWIAZDY

Maciej Kurzajewski w towarzystwie Dody! Czy Katarzyna Cichopek powinna być zaniepokojona? To zdjęcie mówi wiele!

2023-12-11 10:37

Niedawno Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek musieli się rozstać ze względu na obowiązki zawodowe aktorki. Jednakże, dziennikarz nie narzeka na nudę. Jakiś czas temu pojawił się nawet na imprezie u boku Dody, zaskakując internautów!

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" są obecnie jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Zdjęcia zakochanych ze wspólnych podróży często pojawiają się w sieci, a media spekulują na temat ich ślubu i przyszłości.

Niestety, niedawno Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski musieli się rozstać na dłuższy czas z powodu służbowego wyjazdu aktorki. Prezenterka będzie prowadzić świąteczne koncerty dla Polonii w Stanach Zjednoczonych. A co robił w międzyczasie jej ukochany?

Tak kiedyś wyglądała Katarzyna Cichopek. Czy polska aktorka zmieniła się na przestrzenii lat?

Oczywiście, Maciej Kurzajewski nie mógł sobie odpuścić romantycznego pożegnania na lotnisku, gdzie życzył jej udanego lotu. Następnie całkowicie poświęcił się pracy, ale to nie oznacza, że brakuje mu radości i wrażeń.

Podczas jednej z imprez branżowych spotkał się osobiście z Dodą, co natychmiast podzielił się na Instagramie, wyrażając radość z tej okazji. Okazało się, że to nie było ich pierwsze spotkanie. Jakiś czas temu współpracowali przy jednym z koncertów publicznego nadawcy, gdzie Doda pojawiła się na scenie, a Maciej Kurzajewski był prowadzącym.

Już wtedy widać było, że para świetnie się dogaduje. Oboje potwierdzają, że ich spotkania nie wychodzą poza sferę zawodową, co oznacza, że fani związku prowadzących "Pytanie na śniadanie" mogą odetchnąć z ulgą.

Maciej Kurzajewski w towarzystwie Dody

i

Autor: AKPA / instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwiedzają świat