zaskoczenie

Ma największe policzki świata. Tak wyglądała 36-latka przed operacjami. Przesadziła?

2024-06-07 13:34

Anastasia Pokreschchuk, bo o niej mowa, jest posiadaczką największych policzków świata. Od razu widać, że nie są one naturalnie. Kobieta regularnie pokazuje się na Instagramie, gdzie śledzi ją obecnie 660 tys. fanów.

Anastasia Pokreschchuk pochodzi z Ukrainy. To modelka i celebrytka z Kijowa. Zasłynęła tylko z tego, że ma duże policzki. Swoją historię zaczęła pisać, gdy miała 26 lat. Wtedy wówczas zaczęły się pierwsze zabiegi upiększające. Zdjęcie porównawcze sprzed 10 lat zobaczycie w przypiętej galerii do tego artykułu.

Tyle Ukrainka wydała na operacje

36-latka przyznała, że wydała na wszystkie zabiegi około 1600 funtów, czyli 8000 zł w przeliczeniu na naszą walutę. Oprócz inwestowania w policzki, celebrytka farbowała włosy, licówki, powiększała piersi, a także poddawała się zabiegowi BBL, który polega na na przeszczepie własnego tłuszczu z innych partii ciała w pośladki, uzyskując ich powiększenie i podniesienie.

Tak wyglądała 10 lat temu!

Anastasia Pokreschchuk nie tak dawno na swoim instagramie dodała zdjęcie sprzed 10 lat, gdzie pokazuje się jeszcze przed operacjami. Fani szybko zaczęli komentować, że wówczas wyglądała dużo lepiej, niż teraz. Ukrainka się jednak tym nie przejmuje, bo – jak twierdzi – ludzie na żywo mówią jej co innego.

Nieudane operacje plastyczne aktorów | To Się Kręci
Sonda
Podoba Ci się ta kobieta po operacjach plastycznych?