Iris Apfel

i

Autor: Pexels @iris.apfel / www.instagra,.com

Iris Apfel ma już 102 lata! Wciąż zachwyca oryginalnymi stylizacjami. "Niech każdy ubiera to co chce"

2023-12-19 13:43

Iris Apfel to niekwestionowana ikona mody i stylu. Mimo, że skończyła już imponujące 102 lata to wciąż czuje się młoda duchem i ciałem, co wyraża w swoich nietuzinkowych stylizacjach. Jest przykładem dla wielu kobiet!

Iris Apfel to amerykańska projektantka wnętrz, historyczka sztuki, bizneswomen i niekwestionowana ikona mody! Od lat zachwyca swoimi oryginalnymi ubiorami, w których nie boi się łączyć wyrazistych kolorów, piór i ekstrawaganckich dodatków. Jak sama przyznaje: "Każdy powinien nosić to co chce".

To właśnie ona od lat współpracowała z Białym Domem będąc nadworną projektantką wnętrz za kadencji aż 10 prezydentów! To ona również była inspiracją do postaci Edny Mode - projektantki z bajki "Iniemamocni".

Wiek to nie ograniczenie! Odważne stylizacje stulatki

Iris Apfel w tej chwili ma już 102 lata, ale wciąż nie przestaje zadziwiać. Seniorka aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych, gdzie regularnie umieszcza zdjęcia, na których pozuje w coraz to nowych stylizacjach.

I trzeba przyznać, że każda z nich zaskakuje coraz bardziej! Iris nie boi się odważnych piór i wyraźnie widać, że zabawa modą sprawia jej wiele frajdy!

Jeszcze jedno piórko i mogłabym odlecieć" pisze na swoim profilu na Instagramie

Iris Apfel inspiruje stylem i energią

Bizneswomen od lat jest ikoną mody i przykład z niej biorą tysiące kobiet na całym świecie. Bo chodzi tak naprawdę nie tylko o ubiór - odzież to jedynie odzwierciedlenie tego, co seniorka ma w duszy i w sercu! A ogromnych pokładów energii i pozytywnego nastawienia do życia na pewno nie można jej odmówić.

I właśnie to seniorka chce przekazać światu, a kolorowe, niebanalne stylizacje mają zarażać radością.

Gwiazdy. Tak zmieniała się Małgorzata Foremniak na przestrzeni kilkunastu lat! Jak wyglądała kiedyś? Zobaczcie na te zdjęcia!

Sonda
Znasz się na modzie?
Moda dla przyszłej mamy