Wiktoria Rozaliuk

i

Autor: pixabay.com / Krzysztof Nesterowicz

Muzyka

Lubuszanka podbija sieć! Wkrótce jej głos będzie słyszeć miliony Polaków?!

2023-04-28 14:15

Lubuskie śpiewem stoi. To jest niepodważalny fakt, który podkreślaliśmy już wielokrotnie. W ostatnim czasie głośno było o Zuzannie Piwko, która wygrała wojewódzką edycję piosenki w Międzyrzeczu. Okazuje się, że dorównuje jej Wiktora Rozalik, która swoją twórczością chwali się w serwisie Youtube.

O tej Lubuszance wkrótce będzie głośno!

Wiktoria Rozalik podbija sieć. O jej twórczości wiedzą już tysiące Polaków, a wkrótce tych osób może być znacznie więcej.

Lubuszanka pochodzi z Kostrzyna nad Odrą. Karierę ze śpiewaniem zaczęła już mając sześć lat. W wieku 11 lat zaczęła uczęszczać na lekcje śpiewu, by udoskonalić technikę.

Wspomniane lekcje skończyła w wieku 16 lat, bo musiała wybrać pomiędzy właśnie karierą, a szkołą. Wybrała to drugie. Między zajęciami śpiewała w chórze, a później w dwóch zespołach muzycznych.

- Dzięki graniu w zespołach muzycznych oswoiłam się ze sceną, nauczyłam się rozmawiać ze słuchaczami, którzy przychodzili posłuchać naszej muzyki, a przede wszystkim teraz czuję się swobodnie na scenie i nie odczuwam tak silnego stresu – powiedziała Wiktora Rozalik na lamach portalu Wielki Gorzów.

 Lubuszanka 7 marca wrzuciła do sieci swoją autorską piosenkę z teledyskiem, gdzie nawiązuje do telefonu, który zawładnął obecnym światem. Hit podbija sieć!

Nagranie możecie posłuchać w serwisie Spotify, a piosenkę z teledyskiem na Youtube. Zachęcamy!

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]
Sonda
Czy interesujesz się muzyką?