Lubuskie: Tragedia pod Cybinką! Pojazd Poczty Polskiej wbił się w drzewo i zginął na miejscu. Mamy zdjęcia z wypadku

2023-02-14 11:40

W poniedziałkowe popołudnie doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem pojazdu Poczty Polskiej pod Cybinką (woj. Lubuskie). Kierowca zginął na miejscu, a z jego pojazdu dosłownie nic nie zostało.

Tragiczny wypadek pod Cybinką. Pojazd Poczty Polskiej kompletnie zniszczony!

Kierowca Citroena wbił się w drzewo i mimo akcji ratunkowej, która trwała kilkadziesiąt minut, nie udało się go uratować. - Kilkaset metrów za Cybinką w kierunku Słubic zastaliśmy rozbity pojazd marki Citroen (pojazd uderzył w przydrożne drzewo), w którym uwięziony był nieprzytomny kierujący. Na miejscu działania prowadził już Zespół Ratownictwa Medycznego, funkcjonariusze Policji. jak również funkcjonariusze z KP PSP w Słubicach, nasi druhowie oraz druh z sąsiedniej jednostki, którzy najechali na przedmiotowe zdarzenie „po cywilnemu” wracając odpowiednio ze szkolenia i pracy. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wykonaniu dostępu do poszkodowanego rozpoczęła się walka o jego życie - relacjonowali strażacy z OSP Cybinka.

- Niestety, po mimo wysiłków wszystkich ratowników i trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, kierujący poniósł śmierć na miejscu. Po zakończeniu akcji ratowniczej na miejscu zdarzenia swoją pracę rozpoczęli funkcjonariusze Policji pod nadzorem prokuratora w celu ustalenia przyczyn i okoliczności wypadku. To już trzecie zdarzenie drogowego w ciągu „krajówki” w bieżącym roku przy którym interweniowaliśmy - dodają służby.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?