Koniec przystanku Woodstock!

i

Autor: SZYMON AKSIENIONEK/Reporter Przystanek Woodstock

Lubuskie: Pol’And’Rock w tym roku wyprowadza się z Kostrzyna. Czy za rok wróci?

2021-04-28 11:22

Festiwal przenosi się do województwa zachodniopomorskiego na lotnisko Makowice - Płoty. Decyzja o zmianie lokalizacji podyktowana jest sytuacją pandemiczną. Nowe miejsce pozwoli zorganizować imprezę bezpiecznie. Sam festiwal będzie miał formę hybrydową.

Pol'and' Rock nie odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą. Jest nowe miejsce, które wybrano ze względu na sytuację epidemiczną. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się pod koniec lipca na lotnisku Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskim. Decyzję podał Jerzy Owsiak w mediach społecznościowych. Zmiana lokalizacji jest wynikiem pandemii. Festiwal przyjmie formę hybrydową - dostępny będzie zarówno dla ograniczonej grupy publiczności, jak i dla widzów śledzących jego przebieg w internecie. Jak tłumaczy szef fundacji- nowe miejsce pozwoli zorganizować festiwal bezpiecznie. Teren zostanie ogrodzony, będą bramki, a osoby, które będą chciały na żywo uczestniczyć w wydarzeniu muszą zdobyć płatne wejściówki. Wszyscy będą testowani na COVID-19 na miejscu, trzeba będzie wypełnić ankietę, każdy otrzyma komplet maseczek. Ile kosztować będą bilety i ile ich będzie- jeszcze nie wiadomo.

Kostrzyn PolandRock

i

Autor: de.wikipedia.org

W Kostrzynie nad Odrą Pol'And'Rock, wcześniej jako Przystanek Woodstock, odbywał się przez 16 lat. Rok temu przez pandemię impreza- wielka domówka- odbyła się w internecie. Czy za rok wróci do Kostrzyna? Tego na razie nie wiadomo. 27 Pol’And’Rock odbędzie się 29-31 lipca.

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie