30 piknik lotniczy

i

Autor: kb

IMPREZA

Lotnicze atrakcje już po raz trzydziesty, tym razem połączone będą z Dożynkami Gminnymi

2023-07-18 12:56

W dniach 18-19 sierpnia niedaleko Drezdenka, bo do Trzebicza Nowego wraca jedna z najbardziej spektakularnych imprez w całym naszym regionie, czyli Piknik Lotniczy.

Po raz pierwszy od 2019 roku, zachwycać nas będą podniebni artyści. Ale w związku z dożynkami nie zabraknie też tych na scenie. Przybyli bawić się będą na występach Skolima, Nowatora i Stachurskiego.

W powietrzu zobaczymy z kolei stałego bywalca pikniku z ubiegłych lat - Uwe Zimmermanna. Organizator - Ryszard Chwalisz - spodziewa się sporej ilości załóg:

Mamy jeszcze troszeczkę takich niespodzianek, których nie chcemy zdradzać do końca, bo wprowadzamy nowości, żeby urozmaicić ten Piknik. Będą na pewno zawody na celność lądowania. Także, żeby uatrakcyjnić to dla ludzi, którzy przychodzą, żeby nie stali w tym upale, tylko żeby coś się działo cały czas. Będą samoloty, będą przeloty helikopterami, motolotniami.

ESKA Summer City Terma Bania 13.07

Jak dodaje burmistrz Drezdenka - Karolina Piotrowska - nie zabraknie też lokalnych talentów, które przybyłych zabawią tańcem, wokalem, czy akrobacjami. Będzie można też zakupić produkty od kół gospodyń wiejskich.

Największe polskie przeboje lat 2000. Komplet punktów zdobędą nieliczni! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki: Wielkomiejski szum, natłok wrażeń, Szukam znaku, który się okaże drogowskazem...