Limp Bizkit gwiazdą Pol'And'Rock Festival 2021

i

Autor: cgo2/commons.wikipedia.org Limp Bizkit gwiazdą Pol'And'Rock Festival 2021

Lubuskie: Limp Bizkit gwiazdą Pol'And'Rock Festival 2021. Trwają przygotowania do imprezy

2020-12-15 21:35

Amerykański zespół Limp Bizkit gwiazdą Pol'And'Rock Festival 2021. Organizatorzy imprezy w Kostrzynie nad Odrą ​już przygotowują się do przyszłorocznego wydarzenia i mają nadzieję, że uda się je zrealizować na festiwalowym polu.

Tworzona jest lista artystów, którzy zagrają na kostrzyńskim festiwalu. Już wiadomo, że w sobotę 31 lipca na Dużej Scenie zagra Limp Bizkit.

Wokalistą grupy założonej na Florydzie w 1994 jest charyzmatyczny Fred Durst, często występujący w charakterystycznej czerwonej czapce. Limp Bizkit w sumie nagrali 6 albumów, ostatni w 2011 roku. Światową popularność zyskali po wydaniu w 1999 roku drugiego krążka - "Significant Other".

Limp Bizkit zagrają na dużej scenie festiwalu Pol'And'Rock

i

Autor: Ralf Lotys (Sicherlich)/commons.wikipedia.org Limp Bizkit zagrają na Dużej Scenie festiwalu Pol'And'Rock

W trakcie swojej muzycznej działalności, Limp Bizkit współpracowali m.in. z zepołem KoRn, House of Pain czy członkiem legendarnego Wu-Tang Clan, Method Man'em.

Miłośnicy punk-rockowego grania połączonego z rymowaniem zapewne usłyszą takie utwory jak "Rollin", "My generation" czy promujący film Mission Impossible 2 - "Take a look around". Limp Bizkit na Dużej scenie zagrają 31 lipca a sam festiwal rozpocznie się dwa dni wcześniej.

W tym roku-z powodu pandemii-impreza odbyła się w Internecie. Koncerty odbywały się w specjalnie przygotowanym do tego studio. Jak będzie w 2021 roku? Organizatorzy dokładają wszelkich starań aby festiwal odbył się na polu w Kostrzynie nad Odrą.

Więcej o wydarzeniu znajdziecie na polandrockfestival.pl

Koncerty przełożone na 2021 rok