Lidl nawiązał współpracę z cateringiem dietetycznym! Zupełna nowość na półkach sklepowych w Polsce

i

Autor: inf. prasowa / tiktok.com/@fit_recenzje

Lidl nawiązał współpracę z cateringiem dietetycznym! To zupełna nowość!

2024-02-15 13:42

Polska coraz bardziej popada w fit trend, czyli zdrową żywność. Tak naprawdę pod to dostosowuje się coraz więcej firm i różnych marek. Nie inaczej jest z marketami, które w swoich ofertach mają coraz więcej zdrowych rzeczy. O krok dalej poszedł Lidl.

Niemiecki gigant nawiązał współpracę z cateringiem dietetycznym, jakim jest Body Chief. Potrawy tej firmy pojawiły się na sklepowych półkach w Polsce. To zupełna nowość, bo nikt wcześniej nie wpadł na tego typu pomysł.

Zdrowych rzeczy w polskich marketach jest coraz więcej, ale pudełek z dietetycznym jedzeniem wciąż było jak na lekarstwo. Tutaj z pomocą przyszedł Lidl, który przy nawiązaniu współpracy z cateringiem dietetycznym, jeszcze bardziej wbił się w zdrowy trend w naszym kraju.

Body Chief łączy siły z dyskontem. Codziennie inne posiłki, dokłądy skład i precyzyjne wartości odżywcze. To pierwsza taka współpraca w Polsce. Każdego dnia Body Chief przywozi świeże dania i zdradza menu na kilka dni do przodu. Do wyboru jest aż 6 różnych pudełek" - słyszymy na profilu "Fit_recencje" na TikToku.

Body Chief w Lidlu. Ile kosztują dania z cateringu dietetycznego?

Jak możemy usłyszeć na wideo, najtańsze desery są od 6,99 zł, zaś najdroższe obiady są po 15,99 zł.

Zarobki na kasie w Biedronce, Lidlu, Auchan czy Aldi

Body Chief w Lidlu. Gdzie można je dostać?

Jak dowiadujemy się od twórcy z Tiktoka. Aktualnie oferta Body Chief w Lidlu jest w Warszawie, Poznaniu i Szwarzędzu. Oczywiście nie jest wykluczone, że produkty tego cateringu pojawią się także w całej Polsce. To z pewnością kwestia czasu.

Jesz co lubisz - nowy program dietetyczny online
Sonda
Stosujesz diety odchudzające?