Anders Thomsen/Stal Gorzów

i

Autor: Radek Kalina/Stal Gorzów

SPORT

Lider Stali jest gotowy do sezonu PGE Ekstraligi. Co powiedział przed rozgrywkami?

2023-03-22 13:22

Przed Andersem Thomsenem bardzo ważny sezon w barwach ebut.pl Stali Gorzów. Dla Duńczyka będzie to piąty rok w żółto-niebieskich barwach. Co powiedział przed zbliżającym się sezonem PGE Ekstraligi?

Anders Thomsen przed zbliżającym się sezonem. Co powiedział lider ebut.pl Stali Gorzów?

Thomsen ma już za sobą pierwsze treningi. Duńczyk miał okazję jeździć razem z reprezentacją Danii w węgierskim Debreczynie i między innymi ze Stalą Gorzów na Słowacji w Żarnovicy, o czym informował nas sam Martin Vaculik.

Zawodnik ebut.pl Stali Gorzów w zimowej przerwie poddał się szeregu operacji po zeszłorocznych upadkach. Po zabiegach nie ma już śladu. - Mogę potwierdzić, że trenuję normalnie i jestem w 100% gotowy na nadchodzący sezon. Mam też nadzieję, że wielu kibiców przyjdzie na stadion oglądać nasze mecze. W tym sezonie chcę ustabilizować formę, aby regularnie zdobywać duże punkty. Zobaczę, co da się zrobić i spróbuję zmaksymalizować wynik. Zarówno w PGE Ekstralidze, jak i Speedway Grand Prix - powiedział Anders Thomsen w rozmowie z klubową stroną Stali Gorzów.

Przypomnijmy, że pierwszym rywalem "Stalowców" będzie For Nature Solutions Apator Toruń. Pierwszy mecz odbędzie się w Toruniu już 8 kwietnia.

Sonda
Czy kibicujesz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze?