Kwiatowa Gala w Netto Arenie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Kwiatowa Gala w Netto Arenie

arena gorzów

Kwiatowa Gala w Arenie Gorzów. Przyjdź i podziwiaj piękne rośliny

2024-04-19 15:29

Kwiatowe Gale od lat przyciągają setki mieszkańców w całej Polsce. Tym razem wydarzenie zawita także do Gorzowa. Gdzie konkretnie się odbędzie i w jakich godzianch? O tym poniżej.

Kwiatowa Gala od lat zajmuje się roślinami. Organizatorzy mają już wybudowaną relację z ogrodnikami, a w połączeniu z klientami, postanowili utworzyć specjalne wydarzenia, na których obydwie strony mogą wymienić się swoimi spostrzeżeniami.

Nasze rośliny mogą stać się ozdobą domów, mieszkań, tarasów, biur, po prostu stać się nieodłącznym elementem waszego codziennego życia.I o to w tym chodzi – czytamy na stronie internetowej Kwiatowej Gali.

Pojawią się z nami rośliny nie tylko dla wymagających i poszukiwaczy, ale też dla tych, którzy lubią rośliny, ale nie zawsze mają czas, by się nimi zająć. Dla tych zapracowanych pojawi się specjalna kategoria roślin niewymagających zbyt wiele. Sprawdźcie sami i zapisujcie termin w kalendarzach – czytamy w opisie wydarzenia.

Rośliny na balkon. Które kwiaty sprawdzą się idealnie?

Kwiatowa Gala w Gorzowie. Gdzie i kiedy?

Kwiatowa Gala, to impreza dwudniowa. Nie inaczej będzie w Arenie Gorzów, bo to właśnie w tym miejscu zostanie zorganizowane to wydarzenie, na które z reguły przychodzą tłumy mieszkańców.

Impreza odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia. W sobotę od 7 do 19, zaś w niedzielę od 9 do 18. Wstęp do Areny Gorzów będzie bezpłatny.

Kwiatowa Gala w Szczecinie
Sonda
Często kupujesz kwiaty doniczkowe?