Pies schronisko Gorzów

i

Autor: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl" - Schronisko Azorki Gorzów Wlkp. / Facebook.com

SCHRONISKO

Kup gadżet w okazyjnej cenie i wesprzyj psiaki ze schroniska

2023-04-14 14:18

Jeśli chcesz sie zaangażować w pomoc zwierzętom przebywającym w gorzowskim schronisku możesz wziąć udział w licytacjach i przy okazji zgarnąć dla siebie ciekawe fanty. Wszystko dzięki Facebookowej grupie "Azylowy Bazarek". Na jakich zasadach działa i co można tam kupić? Już spieszymy z odpowiedzią!

Azylowy Bazarek w Gorzowie. Połącz przyjemne z pożytecznym

Azylowy Bazarek prowadzony jest przez wolontariuszy. To właśnie oni zbierają ciekawe gadżety, a następnie wystawiają je na licytację. Znana jest cena wywoławcza, a chętni do zakupu sukcesywnie mogą ją podbijać. Wygrywa oczywiście ten kto da więcej.

Ciekawa opcja? To teraz zrobi się jeszcze ciekawiej, bo cały dochód ze sprzedaży wędruje do gorzowskiego schroniska. Pieniądze przeznaczone zostaną na bieżące potrzeby przebywających tam psów.

A to nie jedyny plus, bo ważną sprawą jest także popularny (i niezwykle ważny!) trend nadawania nieużywanym rzeczom drugiego życia. Zamiast coś wyrzucać można puścić dalej w obieg, zamiast kupować nową rzecz ze sklepu można zgarnąć taką samą w korzystniejszej cenie. I w ten sposób zatroszczyć się o środowisko.

Co można kupić na Azylowym Bazarku?

Praktycznie wszystko! Od akcesoriów dla zwierząt, przez zastawę stołową, aż po różnego rodzaju maskotki. Nie brakuje też słodkości czy napojów (także tych wysokoprocentowych, zapakowanych w eleganckie pudełka).

Są rzeczy robione własnoręcznie, używane oraz całkiem nowe. Są także vouchery do restauracji czy na wybrane usługi (fryzjer, kosmetyczka, masaż, itp.).

Torebki, poduszki, drapaki, smycze, a nawet obrazy i wiele, wiele innych. To wszystko możesz wylicytować na Facebookowej grupie "Azylowy bazarek".

Sonda
Stosujesz zasady zero waste?
W Bydgoszczy padł rekord Polski w grze na instrumentach z recyklingu!