Książulo zmieni image?

i

Autor: instagram.com/ksiazulo/

gwiazdy

Książulo zastanawia się nad zmianą image'u! Będzie nie do poznania. Jak wyglądał kiedyś?

2024-03-28 9:01

Szymon Nyczke, czyli popularny "Książulo" to od wielu miesięcy jeden z topowych, polskich youtuberów. Nic więc dziwnego, że jego losy i życie śledzi miliony Polaków. Ostatnio twórca zastanawiał się na swoim kanale nadawczym na Instagramie, czy nie zmienić wyglądu. O co konkretnie chodzi?

Popularnego "Książula" znamy jako raczej krótkowłosego chłopaka z niewielkim zarostem. Nikt jednak nie pamięta, jak Nyczke wyglądał kiedyś.

Twórca na Instagramie zdradził, że kiedyś był... łysy! Wrzucił nawet zdjęcie. Prawda, że wygląda dosyć zabawnie? - 7 lat temu: na łyso poproszę. Kusi żeby znowu spróbować - napisał youtuber na swoim kanale nadawczym na Instagramie.

Tak Książulo wyglądał 7 lat temu! Szok, co?

Tak wyglądał Książulo, gdy był łysy

i

Autor: instagram.com/ksiazulo/

"Książulo" wrzucił fotografi i jednocześnie zastanowił się, czy nie ostrzyc się na łyso nawet teraz. O zmianie image'u znów mówiłoby się w całej Polsce, więc dałoby to twórcy dodatkowy rozgłos, ale czy to jest tego warte? Oceńcie sami!

Przypomnijmy, że Szymon "Książulo" Nyczke opiera swoją działalność na contencie jedzeniowym. Na instagramie śledzi go prawie pół miliona osób, a jego filmy na youtubie są oglądane przez miliony Polaków.

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065
Sonda
Jesteś fanem/ką Książula?