Ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie

i

Autor: Gorzowskie Inwestycje Miejskie

miasto

Koniec wielkiego remontu coraz bliżej. Jedna z głównych ulic miasta w tym roku ma być skończona!

2024-03-01 9:29

Już 5 marca pojedziemy ulicą Kosynierów Gdyńskich inaczej, niż dotychczas. Firma Eurovia wprowadza kolejny podetap prac, który będzie obowiązywał do końca czerwca tego roku. Kiedy koniec remontu? Mamy datę!

Prace drogowe przy Kosynierów Gdyńskich trwają już dobre kilka miesięćy. Nie inaczej będzie w 2024 roku, gdzie firma Eurovia będzie kończyła inwestycję. Co jakiś czas wykonawca wprowadza zmiany w ruchu drogowym właśnie w okolicach tejże ulicy i teraz jest tak samo. Od 5 marca kierowcy pojadą inaczej.

Wprowadzone zmiany będą polegały na przełożeniu ruchu na drugą stronę jezdni - na odcinku od wjazdu przy budynku Kos. Gdyńskich 50 do skrzyżowania ulic: Kos. Gdyńskich, Żwirowej, Słowiańskiej oraz Roosevelta – informuje wykonawca.

Co ciekawe, jak informuje Eurovia, w połowie marca jest planowane zakończenie prac na skrzyżowaniu ulic: Kosynierów Gdyńskich, Żwirowej, Słowiańskiej oraz Roosevelta. Wówczas wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu.

Kiedy koniec prac przy Kosynierów Gdyńskich? Jest termin!

Na tę informację czeka wielu gorzowian. Wykonawca poinformował, że prace mają planowo zostać zakończone we wrześniu 2024. Czy tam się faktycznie stanie? Na to musimy jeszcze poczekać.

Rejestracje pojazdów w Lubuskiem. Sprawdź czy znasz je wszystkie. QUIZ

Pytanie 1 z 12
Z którego powiatu jest rejestracja FGW?
Droga pod Olsztynem dziurawa niczym sito. Mieszkanka osiedla: „Zwykłe wyjście na spacer to wyzwanie”
Sonda
Czy denerwują Cię korki w Gorzowie?