scena teatr

i

Autor: materiały teatru im. Osterwy Scena Letnia cieszy się zainteresowaniem.

Kultura

Kończy się Scena Letnia. Przed nami ostatnie 3 spektakle

2023-07-25 14:30

Na zakończenie tegorocznej edycji teatr zaprasza na 3 spektakle. W piątek będzie coś dla maluchów, a w sobotę i niedzielę dla starszych widzów. Na kolejne przedstawienia w ramach Sceny Letniej przyjdzie nam poczekać rok.

Co zobaczymy w weekend na Scenie Letniej gorzowskiego teatru?

Wszystko co dobre kiedyś się kończy, to już ostatni weekend z Sceną Letnią. Tradycyjnie zaczyna się on w piątek (28.07) o godzinie 12 przedstawieniem dla najmłodszych. Na scenie​ gorzowskiego teatru letniego wystąpi Teatr Katarynka z Warszawy z „Morskimi opowieściami”.

W sobotę (29.07) na scenie letniej wystąpią aktorzy Teatru Kameralnego ze Szczecina z przedstawieniem "Do trzech razy sztuka". To rzecz o przyjaźni i ludzkiej naiwności. A w niedzielę (30.07) na zakończenie tegorocznego cyklu "Matka Polka Terrorystka" monodram w wykonaniu Anety Todorczuk. Aktorka współpracuje z warszawskimi teatrami, można ją zobaczyć w licznych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Monodram opowiada w pełen ironii i humoru sposób o wykluczeniu, o człowieku który wypada poza nawias. Sztuka przeznaczona jest dla widzów powyżej 15 roku życia.

Sobotni i niedzielny spektakl zaczyna się o godzinie 20:30. Wstęp wolny.

Harry Potter: QUIZ - kto to powiedział? Dopasuj cytat do postaci! 10 na 10? To niemożliwe!

Pytanie 1 z 10
"Na twoim nie ma litery. Chyba uważa, że nie zapominasz swojego imienia."