gorzów żwirowa póżniej

i

Autor: archiwum redakcji Prace na Żwirowej potrwają dłużej.

Kolejny poślizg drogowej inwestycji w Gorzowie. Chodzi o ul. Żwirową!

2022-05-19 15:36

Remontowana od września ubiegłego roku ulica prowadząca do cmentarza komunalnego- miała być gotowa w maju. Niestety mieszkańcy muszą jeszcze poczekać kilka tygodni, a kierowcy zmagać się z utrudnieniami.

To już można powiedzieć staje się regułą w Gorzowie- opóźnienia remontów. Wykonawca budowy kanalizacji deszczowej przy Żwirowej poprosił gorzowski magistrat o przełożenie terminu. Powody są dwa- problemy z dostawami spowodowanymi pandemią oraz brak pracowników związany z wojną w Ukrainie. Aktualnie trwa budowa krawężników i studzienek. Co dalej?

- Kolejnym etapem będzie nakładanie warstw nawierzchni na ul. Żwirowej, ale wcześniej ta stara zostanie sfrezowana. Jednocześnie przebudowywane są zjazdy. Te prace zakończą się w czerwcu - przekazuje Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego magistratu.

Trwa weryfikacja wniosku, w którym podano koniec czerwca jako ostateczny termin zakończenia remontu. Drogowcy działają tam od września. Inwestycja przy Żwirowej obejmuje też prace na przyległych uliczkach. Chodzi o fragment Żwirowej od Bazaltowej do Zagłoby. Powstaje tam systemu kanalizacji deszczowej.

D-bomb zaprasza na Najlepszy Koncert Świata w Poznaniu

QUIZ. Policyjny slang. Sprawdź, czy znasz te słowa! Odnajdziesz się wśród policjantów?

Pytanie 1 z 10
Klient szybko obrobiony i już na dołku - co to znaczy?