Łukasz Kozłowski i Agnieszka Łukaszenko-Woźnica

i

Autor: Łukasz Kozłowski

Na antenie

Kolejny odcinek audycji. Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Kto będzie gościem Łukasza Kozłowskiego?

2024-04-22 8:38

We wtorek, 23 kwietnia będziecie mogli posłuchać kolejnej audycji z serii Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Łukasz Kozłowski porozmawia o naszym województwie z kolejną osobą. O czym będzie kolejny odcinek audycji? Kiedy emisja odcinka? Zapamiętajcie tę datę i do usłyszenia na antenie Radia Eska.

Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Gdzie nas słuchać?

Na antenie Radia Eska w Zielonej Górze, w Gorzowie oraz Żarach od 5 grudnia, cyklicznie odbywa się emisja nowego cyklu audycji. Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska to audycja przygotowana przez Łukasza Kozłowskiego. W każdym odcinku rozmowy będą dotyczyć województwa lubuskiego, a zaproszeni do studia goście będą mogli podzielić się ciekawostkami na temat naszego regionu. Najbliższa rozmowa w ramach cyklu Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska już 23 kwietnia, we wtorek.

Możecie nas słuchać na antenie Radia Eska:

  • Zielona Góra na 105,7 FM
  • Gorzów na 93,8 FM
  • Żary na 106,6 FM
Chińska Noc Muzeów w Muzeum Ziemi Lubuskiej

Już 27 kwietnia, we wtorek gościem Łukasza Kozłowskiego będzie Agnieszka Łukaszenko-Woźnica - dyrektorka Sulechowskiego Domu Kultury. Czego dotyczyć będzie audycja? Prowadzący porozmawia o kulturze w Sulechowie i województwie lubuskim. To nie wszystko! Dowiecie się o planach Sulechowskiego Domu Kultury oraz działalności Informacji Turystycznej Visit Sulechów.

Najpiękniejsze jeziora w Lubuskiem. Tu musisz pojechać 

Sonda
Uważasz, że woj. lubuskie jest dobrym miejscem do życia?
Źródło: Kolejny odcinek audycji. Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Kto będzie gościem Łukasza Kozłowskiego?