gorzów stadion żużel światło

i

Autor: facebook.com/StalGorzów1947 Oświetlenie podwieszone ma być pod dach stadionu.

Kolejne podejście do oświetlenia żużlowej murawy w Gorzowie

2021-10-26 17:20

Pierwszy przetarg zakończył się porażką, bo złożone oferty wielokrotnie przewyższały budżet Ośrodka Sportu i Rekreacji. Czy tym razem będzie inaczej? Urzędnicy nie mają wielkich nadziei, ale być może uda się znaleźć wykonawcę.

Chętni mogą składać oferty do 3 listopada. Budżet gorzowskiego OSiR-u, który zarządza obiektami sportowymi, to 600 tysięcy złotych i pozostaje niezmienny. W pierwszym przetargu propozycje doświetlenia stadionu Stali zszokowały urzędników- 1 mln 800 tysięcy złotych oraz 3 miliony.

- Kwotę, którą mamy w przetargu, jest kwotą racjonalną. Założenie było takie, że propozycje mogą być o 20 procent większe i będzie trzeba wyregulować budżet. Nie mniej jednak 300 procent w górę to lekka przesada- podsumowuje Włodzimierz Rój, dyrektor OSiRu.

Zatem gorzowscy urzędnicy nadal czekają na oferty, które można składać do 3 listopada do godz.9 przez platformę zamówień publicznych. Więcej na stronie OSiRu, w BiPie.

Jeżeli uda się znaleźć wykonawcę dodatkowych lamp i ich montażu, to zadanie powinno zostać wykonane do końca marca. W przypadku za wysokich kwot lub braku chętnych- przetarg znów będzie powtórzony.

Najsmutniejszy cmentarz w Łodzi. Tych grobów nikt nie odwiedzi

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...