gorzów policja las 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Kierowcę odnaleziono w lesie.

Torzym: Kierowca zaginął na trasie, odnaleziony został... w lesie!

2021-10-28 15:41

To dość tajemnicza sprawa, bo policja nie ujawnia tego, dlaczego mężczyzna wysiadł z pojazdu i poszedł do lasu. Poszukiwany w niejasnych okolicznościach urwał kontakt z najbliższymi, którzy zgłosili sprawę policji. Niezawodni okazali się dzielnicowi.

W niedzielę (24.10) do mundurowych z Sulęcina trafiło zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny, który wracał ciężarówką zza granicy. Właściciela firmy transportowej zaniepokoił fakt, że jego pojazd od dłuższego czasu stoi na parkingu w gminie Torzym. Złe przeczucia miała także rodzina mężczyzny, która nie mogła się z nim skontaktować.

Policjanci dotarli do ciężarówki, jednak nikogo w niej nie było. Choć w akcję zaangażowanych było wielu mundurowych, to świetnie spisali się dzielnicowi z Torzymia. Natrafili na charakterystyczne ślady stóp, jakby wycieńczona osoba z trudem je unosiła.

Po kilkunastu minutach znaleźli zaginionego. Był on zdezorientowany, niekompletnie ubrany i opadał z sił. Mundurowi udzielili mężczyźnie pomocy i przekazali go pod opiekę medyków.

Syryjczyk próbował rozjechać policjantów! Pościg na krajówce, imigranci schowali się w lesie

Co tutaj nie pasuje do reszty?

Pytanie 1 z 10
Która figura nie pasuje do pozostałych?