rozrywka

Katarzyna Pakosińska o związku z Iraklim Basilaszwilim. Ujawniła prawdę o małżeństwie?

2024-02-12 12:11

Katarzyna Pakosińska od 2017 roku jest szczęśliwą żoną "gruzińskiego księcia". Irakli Basilaszwili niczym z komedii romantycznej uratował Polkę. Jak się okazuje, choć ich życie poniekąd usłane różami, może też być wzorem dla innych.

Związek Katarzyny Pakosińskiej i Irakliego Basilaszwiliego

Katarzyna poznała swojego męża w 2008 roku. Nagrywała ona wtedy program "Tańcząca Gruzja". Podczas pobytu w tym kraju, źle się poczuła. Lekarz niestety dobrał jej źle leki. Zaczęła się jeszcze gorzej czuć. Niepokojące dźwięki usłyszał Irakli, który miał wyważyć drzwi od pokoju, a potem zacząć reanimować Katarzynę. Jak dodaje, miał się w niej zakochać od pierwszego spojrzenia. Przed powrotem polska komiczka miała pocałować mężczyznę na lotnisku i powiedzieć, że nie jest on jej obojętny.

W 2017 roku Irakli oświadczył się Katarzynie, a w tym samym roku wzięli ślub. Choć dzieli ich 6 lat różnicy, para żyje pełnią życia. Wygrali nawet program "Powe Couple" w TVN.

11 lutego obchodzono Międzynarodowy Dzień Małżeństwa. Katarzyna Pakosińska postanowiła podzielić się zdjęciem z planu programu (archiwalna fotografia).

- Małżeństwo to niezła ekwilibrystyka - napisała Katarzyna na Instagramie

Ekwilibrystyka według Słownika Języka Polskiego to

  1. «dyscyplina sztuki cyrkowej obejmująca ćwiczenia wymagające zachowania równowagi w utrudnionych warunkach»
  2. «wyjątkowa zręczność w wykonywaniu jakiejś czynności»
  3. «zręczne zachowanie w trudnych sytuacjach»
Wielki sukces Kabaretu Starszych Panów. Historia z Koprem