Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia Oskar Paluch

ŻUŻEL

Junior Stali Gorzów czwarty w kraju! Do podium zabrakło pół okrążenia

2023-08-31 15:40

Bardzo pechowo dla Oskara Palucha zakończył się finał młodzieżowych indywidualnych mistrzostw Polski na torze w Lublinie. Zawodnik ebut.pl Stali Gorzów ostatecznie zajął czwarte miejsce przyjeżdżając na trzecim miejscu w biegu dodatkowym o lokatę 2-5.

Młodzieżowiec bardzo źle zaczął te zawody, bo od przyjechania na ostatniej pozycji. Później było już o wiele lepiej, a zwycięstwo w piątej serii startów zapewniło mu jazdę w biegu dodatkowym o miejsca 2-5 w generalnej klasyfikacji.

W nim Paluch jechał cały czas za plecami Bartosza Bańbora, co oznaczało dla gorzowianina brązowy medal. Niestety, na pierwszym łuku ostatniego okrążenia zawodnik ebut.pl Stali wyjechał za szeroko, na czym momentalnie skorzystał Damian Ratajczak i to junior Fogo Unii Leszno mógł się cieszyć z medalu.

A kto będzie nowym kolegą Oskara Palucha w Stali Gorzów sezonie 2024? W poniższej galerii znajdziecie potencjalne nazwiska, które zasilą gorzowską drużynę!

Zawody wygrał Bartłomiej Kowalski, który przez całe zawody stracił tylko dwa punkty. Młodzieżowiec Betard Sparty Wrocław został młodzieżowym mistrzem Polski po raz pierwszy w karierze.