Enea Stal Gorzów - Beckhoff Sparta Wrocław

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

ŻUŻEL

Stal Gorzów - Wilki Krosno. Czy to będzie pierwsze złoto w historii tej ligi?

2023-09-04 15:20

Enea Stal Gorzów, czyli drużyna w rozgrywkach Ekstraligi U24 wciąż walczy o najwyższe cele. Przed podopiecznymi Stanisława Chomskiego ostatnie dwa, finałowe mecze, gdzie zmierzą się z Orlen Cellfast Wilkami Krosno. Pierwszy mecz już 5 września w Gorzowie.

Seniorska Stal już zakończyła rozgrywki PGE Ekstraligi, bo odpadła na etapie ćwierćfinałów. Inaczej ma się sprawa z drużyną U24, która idzie jak burza przez tegoroczne rozgrywki i awans do finału nie jest żadnym zaskoczeniem.

Przed gorzowianami pierwszy mecz finałowy i to na stadionie im. Edwarda Jancarza. Stal bardzo poważnie podchodzi do tego spotkania, bo jest to w tej chwili oczko w głowie całego zarządu. Przypomnijmy, że za wygranie U24 Ekstraligi, klub otrzyma 300 tys. zł. Nie jest to duża kwota, jak na rozgrywki żużlowe, ale z pewnością pokryje część kosztów i inwestycji na kolejne lata.

Zobaczcie zdjęcia z jednego z meczów Ekstraligi U24. Stal mierzyła się ze Spartą Wrocław

Enea Stal Gorzów - Orlen Cellfast Wilki Krosno (awizowane składy)

  • STAL: 9. Jakub Stojanowski, 10. Wiktor Jasiński, 11. Michael West, 12. Andreas Olsen, 13. Mathias Pollestad, 14. Villads Nagel, 15. Oskar Paluch, 16. -;
  • WILKI: 1. Krzysztof Sadurski, 2. Piotr Świercz, 3. Bastian Borke, 4. Jan Macek, 5. Miłosz Duda, 6. Denis Zieliński, 7. Szymon Bańdur, 8. -/
Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Kibicujesz Stali Gorzów w rozgrywkach Ekstraligi U24?