deszczno śmiertelny wypadek

i

Autor: materiały Lubuska Policja Kierowca zniszczonego bmw nie miał szans na przeżycie.

Jedna ofiara, pożar i wypadek na torach! Weekend w Gorzowie i okolicach

2022-05-02 12:00

Niebezpieczny kwietniowo-majowy weekend. Policjanci i strażacy wyjeżdżali do poważnych zdarzeń. Majówka trwa, dlatego służby apelują, by pamiętać o rozsądku. Bezpiecznie wracajmy z podróży.

Do śmiertelnego zdarzenia doszło w niedzielną noc (1.05). Po godz. 2.00 w Deszcznie na drodze do Brzozowca zginął 25-letni kierowca BMW. Ustalane są okoliczności dramatu. Jak poinformowała gorzowska policja- auto zjechało z drogi, po uderzeniu w drzewo dachowało, wypadł z niego kierowca. Poniósł śmierć na miejscu.

Z kolei po godz. 4, zaalarmowani zostali strażacy o pożarze drewnianego budynku, przy starej drodze E-3. Z ogniem walczyło 10 jednostek. Strażacy działali w aparatach. Płonący budynek był zagrożeniem dla pobliskiego lasu. Sytuacja została opanowana. Przez kilka godzin trwało dogaszanie.

gorzów pożar stara trójka

i

Autor: OSP Trzebiszewo/facebook.com Zgliszcza po pożarze przy "starej trójce".

Natomiast w sobotę (30.04) na przejeździe kolejowym w Witnicy kierowca ciągnika rolniczego wjechał pod pociąg pasażerski. 28-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Traktor i lokomotywa zostały zniszczone.

Wydłużony weekend kończy się w świąteczny wtorek (3.05), wtedy na drogach spodziewany jest ogromny ruch. Kierowcy proszeni są o rozwagę i ostrożność.

Symulator jazdy pociągu dla uczniów

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?