Gorzów: pole golfowe

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl Pole Golfowe Zawarcie (fot. archiwum).

REKREACJA

Jak spędzić czas wolny w Gorzowie? Podpowiadamy!

2023-04-07 14:24

Gorzowskie Pole Golfowe Zawarcie zaprasza mieszkańców na weekendy. Można przyjść i spędzić kilka godzin na świeżym powietrzu. Nawet nie trzeba brać do ręki kijów, tylko skorzystać z oferty działającej na miejscu kawiarni.

Na gofry, na pole gofrowe... to znaczy golfowe. To nowość, która ma skłonić gorzowian do odwiedzania tego miejsca w weekendy. Pogoda nieśmiało, ale robi się coraz lepsza i sprzyja temu, żeby spędzać czas na świeżym powietrzu. Dobrym miejscem do takich wypadów może być Pole Golfowe Zawarcie. I nie trzeba od razu grać w golfa. Można przyjść i relaksować się przez kilka godzin.

Od kilku dni na polu golfowym robimy na świeżo pyszne gofry. Do tego mamy pyszną kawę. Można przyjść i spędzić miło czas na tarasie, przy pięknej zieleni spędzić przedpołudnie lub południe - mówi Łukasz Marcinkiewicz, prezes Inneko, które zarządza polem golfowym.

Gofry na słodko: przepis z programu TVP2 Pytanie na Śniadanie

i

Autor: Shutterstock Chrupiące gofry i słodkie dodatki - idealny deser dla dzieci

Oczywiście po gofrach można zagrać także w golfa. Zarządzający gorzowskim polem przekonują, że to sport dla każdego, na miejscu można wypożyczyć sprzęt, a instruktorzy podpowiedzą jak trafić kijem w małą piłeczkę, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Szczegóły na stornie gorzowskiego pola golfowego.

QUIZ. Każdy Polak jest ekspertem od medycyny? Sprawdź, czy ty też! 8/12 to minimum

Pytanie 1 z 12
Zaczniemy spokojnie. Czym jest triaż?